to be x have got

Předmět:
Ročník:
4., 5., 6., 7.
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 2.26 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Hana Sovová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 1. 2026
Sdílet:

Co materiál obsahuje?

Otázky a odpovědi o obrázcích:

  • Studenti pracují ve dvojicích s obrázky dívky a chlapce s různými předměty. Ptají se navzájem: "Has she/he got a...?" a odpovídají podle obrázku. Tato aktivita procvičuje používání sloves "to be" a "have got" v jednoduchých otázkách a odpovědích.

Kartičky zaměřené na mluvení:

  • 16 otázek zaměřených na použití sloves "to be" a "have got". Každá karta obsahuje 2 otázky, které studenti mohou použít k procvičování mluvení ve dvojicích nebo ve skupinách.

Běhací diktát:

  • Studenti běhají mezi stanovišti, kde jsou umístěny části vět. Jejich úkolem je složit větu. Tato aktivita je skvělá pro procvičování slovní zásoby a gramatiky v pohybu.

Další produkty od autora Hana Sovová

1165725
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Vhodné pro výuku angličtiny i tematickou výzdobu. Barevné, hravé, snadno použitelné – stačí vytisknout. Běhací diktát na
33.00 Kč
1192032
Anglický jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Karty s tématem "oblečení" pomohou dětem objevovat, rozšíří jejich slovní zásobu a zpestří každou hodinu. Jsou vhodné
33.00 Kč
870943
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 2., 3.
Běhací diktát
Obsahuje 2 aktivity na procvičení This a That. Bingo a běhací diktát. Podporuje interaktivní učení: Materiál je navržen
35.00 Kč
1104097
Anglický jazyk
4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Běhací diktát na To be & Have got! 🏃‍♂️ Procvičte obě vazby najednou zábavnou formou. Sada obsahuje karty k rozmístění
38.00 Kč
to be x have got to be x have got
Co materiál obsahuje?Otázky a odpovědi o obrázcích:Studenti pracují ve dvojicích s obrázky dívky a chlapce s různými předměty. Ptají se navzájem: "Has she/he got a...?" a odpovídají podle obrázku. Tato aktivita procvičuje používání sloves "to be" a "have got" v jednoduchých otázkách a odpovědích.Kartičky zaměřené na mluvení:16 otázek zaměřených na použití sloves "to be" a "have got". Každá karta obsahuje 2 otázky, které studenti mohou použít k procvičování mluvení ve dvojicích nebo ve skupinách.Běhací diktát:Studenti běhají mezi stanovišti, kde jsou umístěny části vět. Jejich úkolem je složit větu. Tato aktivita je skvělá pro procvičování slovní zásoby a gramatiky v pohybu.
UUCZ-819047
Anglický jazyk>Běhací diktát>4.>5.>6.>7.
29.00