Christmas

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
13
Velikost: 3.18 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 3. 2024
Sdílet:

Pět aktivit: Say and Cover, Say and Cover – young learners, Read and Cover, Read and Cover – young learners, Mini book. Barevná i černobílá verze.

Návod k výrobě:

Karty Say and Cover a Read and Cover vytiskneme, zalaminujeme a vytřihneme. Kartičky k nim určené vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Mini book vytiskneme a s dětmi složíme. Postup je součástí balíčku.

Jak s materiálem pracovat:

S kartami Say and Cover a Read and Cover lze pracovat individuálně, ve dvojicích, ve skupině nebo společně s učitelem. Mini book si děti vyplňují samy.

Say and Cover

Žáci dostanou kartu Say and Cover a k ní nastříhané kartičky Merry Christmas. Poté co řeknou daný obrázek správně anglicky, překryjí ho kartou Merry Christmas. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakryté všechny obrázky.

Say and Cover – young learners

Práce je stejná jako pro aktivitu Say and Cover, slovní zásoby je méně, jen osm slovíček. Po procvičení těchto slovíček se může navázat na Mini book.

Read and Cover

Žáci dostanou kartu Read and Cover a k ní nastříhané obrázky. Žáci přečtou slovíčko a překryjí ho správným obrázkem. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakrytá všechna slovíčka.

Read and Cover – young learners

Práce je stejná jako pro aktivitu Read and Cover, pouze slovní zásoby je opět méně.

Mini book

Žáci dostanou vytištěnou A4. Mini book složí dle instrukcí učitele a následně vyplní.

Další produkty od autora Iva Bartoňková

2696
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní list na téma food. Součástí jsou tři follow up aktivity.
25.00 Kč
288117
Anglický jazyk
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Tento materiál rozvíjí mluvení - žák se zapojuje do jednoduchých rozhovorů, ptá
30.00 Kč
516618
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
24 karet na procvičení výslovnosti pomocí slov, která se rýmují. Návod k výrobě: Karty vytiskneme, zalaminujeme a
30.00 Kč
2914
Anglický jazyk
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Pozitivní, posilující hodnocení kočičími obrázky. Stačí jen vytisknout a nalepit do sešitu. Purr-fect = perfect
25.00 Kč
Christmas Christmas
Pět aktivit: Say and Cover, Say and Cover – young learners, Read and Cover, Read and Cover – young learners, Mini book. Barevná i černobílá verze. Návod k výrobě: Karty Say and Cover a Read and Cover vytiskneme, zalaminujeme a vytřihneme. Kartičky k nim určené vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Mini book vytiskneme a s dětmi složíme. Postup je součástí balíčku. Jak s materiálem pracovat: S kartami Say and Cover a Read and Cover lze pracovat individuálně, ve dvojicích, ve skupině nebo společně s učitelem. Mini book si děti vyplňují samy. Say and Cover Žáci dostanou kartu Say and Cover a k ní nastříhané kartičky Merry Christmas. Poté co řeknou daný obrázek správně anglicky, překryjí ho kartou Merry Christmas. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakryté všechny obrázky. Say and Cover – young learners Práce je stejná jako pro aktivitu Say and Cover, slovní zásoby je méně, jen osm slovíček. Po procvičení těchto slovíček se může navázat na Mini book. Read and Cover Žáci dostanou kartu Read and Cover a k ní nastříhané obrázky. Žáci přečtou slovíčko a překryjí ho správným obrázkem. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakrytá všechna slovíčka. Read and Cover – young learners Práce je stejná jako pro aktivitu Read and Cover, pouze slovní zásoby je opět méně. Mini book Žáci dostanou vytištěnou A4. Mini book složí dle instrukcí učitele a následně vyplní.
UUCZ-14916
Anglický jazyk>Didaktické hry>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vánoce
50.00