Christmas

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
13
Velikost: 3.18 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 12. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pět aktivit: Say and Cover, Say and Cover – young learners, Read and Cover, Read and Cover – young learners, Mini book. Barevná i černobílá verze.

Návod k výrobě:

Karty Say and Cover a Read and Cover vytiskneme, zalaminujeme a vytřihneme. Kartičky k nim určené vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Mini book vytiskneme a s dětmi složíme. Postup je součástí balíčku.

Jak s materiálem pracovat:

S kartami Say and Cover a Read and Cover lze pracovat individuálně, ve dvojicích, ve skupině nebo společně s učitelem. Mini book si děti vyplňují samy.

Say and Cover

Žáci dostanou kartu Say and Cover a k ní nastříhané kartičky Merry Christmas. Poté co řeknou daný obrázek správně anglicky, překryjí ho kartou Merry Christmas. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakryté všechny obrázky.

Say and Cover – young learners

Práce je stejná jako pro aktivitu Say and Cover, slovní zásoby je méně, jen osm slovíček. Po procvičení těchto slovíček se může navázat na Mini book.

Read and Cover

Žáci dostanou kartu Read and Cover a k ní nastříhané obrázky. Žáci přečtou slovíčko a překryjí ho správným obrázkem. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakrytá všechna slovíčka.

Read and Cover – young learners

Práce je stejná jako pro aktivitu Read and Cover, pouze slovní zásoby je opět méně.

Mini book

Žáci dostanou vytištěnou A4. Mini book složí dle instrukcí učitele a následně vyplní.

Další produkty od autora Iva Bartoňková

774
Anglický jazyk
Motivační náramky - posilující hodnocení. Dají se vytisknout na bílý papír nebo se vystřihnou a nalepí na papír barevný
25.00 Kč
490
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Žáci si procvičí slovíčka "food", zaznamenají, co mají rádi a co ne a podělí se o informace se spolužákem.
25.00 Kč
231914
Anglický jazyk
7., 8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
15 x 2 karet na procvičení vazby be going to pro blízkou budoucnost. Jak s materiálem pracovat: Varianta 1 – Učitel
25.00 Kč
56595
Anglický jazyk
8., SŠ
Didaktické hry
Návod k výrobě: Karty vytiskneme oboustranně s překlápěním po šířce, zalaminujeme a nastříháme. Jak s materiálem
25.00 Kč
Christmas Christmas
Pět aktivit: Say and Cover, Say and Cover – young learners, Read and Cover, Read and Cover – young learners, Mini book. Barevná i černobílá verze. Návod k výrobě: Karty Say and Cover a Read and Cover vytiskneme, zalaminujeme a vytřihneme. Kartičky k nim určené vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Mini book vytiskneme a s dětmi složíme. Postup je součástí balíčku. Jak s materiálem pracovat: S kartami Say and Cover a Read and Cover lze pracovat individuálně, ve dvojicích, ve skupině nebo společně s učitelem. Mini book si děti vyplňují samy. Say and Cover Žáci dostanou kartu Say and Cover a k ní nastříhané kartičky Merry Christmas. Poté co řeknou daný obrázek správně anglicky, překryjí ho kartou Merry Christmas. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakryté všechny obrázky. Say and Cover – young learners Práce je stejná jako pro aktivitu Say and Cover, slovní zásoby je méně, jen osm slovíček. Po procvičení těchto slovíček se může navázat na Mini book. Read and Cover Žáci dostanou kartu Read and Cover a k ní nastříhané obrázky. Žáci přečtou slovíčko a překryjí ho správným obrázkem. Aktivita končí ve chvíli, kdy jsou zakrytá všechna slovíčka. Read and Cover – young learners Práce je stejná jako pro aktivitu Read and Cover, pouze slovní zásoby je opět méně. Mini book Žáci dostanou vytištěnou A4. Mini book složí dle instrukcí učitele a následně vyplní.
UUCZ-14916
Anglický jazyk>Didaktické hry>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vánoce
45.00