Postřehovka - čísla

Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 10.16 MB
Prodávající:
Nahráno: 11. 10. 2022
Upraveno: 11. 10. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH

31 karet k procvičení čísel

TIP: Při více kopiích si na zadní stranu karet před zalaminováním udělejte stejné značky, ať se vám karty nepomíchají.

Použití:

a) Každý hráč (2 a více) dostane jednu kartu. Zbytek se položí mezi hráče obrázky nahoru. Kdo spatří a pojmenuje symbol, který je na jeho kartě i na kartě navrchu balíčku, vezme si danou kartu z balíčku. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet.

b) Rozdají se všechny karty kromě jedné, která se dá doprostřed. Pokud mají žáci stejný symbol jako na kartičce na stole, rychle ji vyloží na stůl. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

c) Každý žák dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Žáci hledají stejný symbol mezi vyloženou a spolužákovou kartou. Když žák symbol nalezne, dá vyloženou kartu na kartu spolužáka. Hra končí dobráním balíčku a žák s nejméně kartami vyhrává.

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

279567
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor na procvičení tématu Lucemburkové. Jak hrát: Žáky rozdělte do skupin (ideálně 4-5 hráčů v každé skupině). V každé
25.00 Kč
248252
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
TIP: Při více kopiích si na zadní stranu karet před zalaminováním udělejte stejné značky, ať se vám karty nepomíchají
25.00 Kč
210833
Dějepis
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
POZOR!!! OD LETOŠNÍHO ROKU JSOU ZABLOKOVÁNY FUNKCE MAKRO, KTERÉ SLOUŽÍ K PŘIDÁVÁNÍ BODU TÝMU. TATO FUNKCE VÁM TEDY
40.00 Kč
227986
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor na zopakování slovíček na téma Vánoce + gramatiky (to be, present simple, past simple). 1x osmisměrka se slovíčky
30.00 Kč
Postřehovka - čísla Postřehovka - čísla
31 karet k procvičení čísel TIP: Při více kopiích si na zadní stranu karet před zalaminováním udělejte stejné značky, ať se vám karty nepomíchají. Použití: a) Každý hráč (2 a více) dostane jednu kartu. Zbytek se položí mezi hráče obrázky nahoru. Kdo spatří a pojmenuje symbol, který je na jeho kartě i na kartě navrchu balíčku, vezme si danou kartu z balíčku. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet. b) Rozdají se všechny karty kromě jedné, která se dá doprostřed. Pokud mají žáci stejný symbol jako na kartičce na stole, rychle ji vyloží na stůl. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech karet. c) Každý žák dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Žáci hledají stejný symbol mezi vyloženou a spolužákovou kartou. Když žák symbol nalezne, dá vyloženou kartu na kartu spolužáka. Hra končí dobráním balíčku a žák s nejméně kartami vyhrává.
UUCZ-194407
Anglický jazyk>Cizí jazyky>Německý jazyk>Postřehovky>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
25.00