Present simple Karty Create the sentence SET 1

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 1.6 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 1. 2024
Sdílet:

50 kartiček, kde studenti mohou kreativně doplňovat další část věty dle různých úrovní znalosti slovní zásoby a gramatiky. Kartičky je možno využívat jako doplňkovou aktivitu na začátku či konci hodiny, nebo pokud studenti jsou již unaveni a je potřeba rozproudit energii v hodině. Kartičky jsou určeny pro studenty se základní a mírně pokročilou znalostí, ale je také možno využívat pro pokročilejší studenty kdykoliv je potřeba. Využití je možné individuálně i pro skupiny.

Každý student může doplnit větu podle svých schopností a možností. Nebo je možno kartičky využít jako začátek příběhu či conversation starter. Pro pokročilejší studenty - mohou využít několik kartiček buď náhodným výběrem či výběr určí lektor a student s několika kartičkami vytváří příběh, vyprávění, otázky apod.

Také je možno použít v rámci soutěže mezi týmy nebo jednotlivci - například kdo napíše nejdelší větu, kdo dokáže využít největší množství kartiček pro vytvoření příběhu apod.

Další produkty od autora Jana Mordová

522147
Anglický jazyk
Školní družina, SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
115 karet nejpoužívanějších základních sloves v angličtině a stejné množství i v českém překladu. Kartičky je vhodné
49.00 Kč
510737
Anglický jazyk
Školní družina, 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, Speciální pedagogika
Ostatní
Soubor obsahuje 50 konverzačních kartiček. Na každé z kartiček je uvedeno jedno konkrétní téma. Téma může vybírat učitel
49.00 Kč
476211
Anglický jazyk
Školní družina, 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
50 kartiček, kde studenti vybírají tvar slovesa TO BE v minulém čase - WAS/WERE a dále kreativně doplňují další část
49.00 Kč
510214
Anglický jazyk
Školní družina, 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, Speciální pedagogika
Ostatní
Soubor obsahuje 50 konverzačních kartiček. Na každé z kartiček je uvedeno jedno obecné téma. Téma může vybírat učitel či
49.00 Kč
Present simple Karty Create the sentence SET 1 Present simple Karty Create the sentence SET 1
50 kartiček, kde studenti mohou kreativně doplňovat další část věty dle různých úrovní znalosti slovní zásoby a gramatiky. Kartičky je možno využívat jako doplňkovou aktivitu na začátku či konci hodiny, nebo pokud studenti jsou již unaveni a je potřeba rozproudit energii v hodině. Kartičky jsou určeny pro studenty se základní a mírně pokročilou znalostí, ale je také možno využívat pro pokročilejší studenty kdykoliv je potřeba. Využití je možné individuálně i pro skupiny. Každý student může doplnit větu podle svých schopností a možností. Nebo je možno kartičky využít jako začátek příběhu či conversation starter. Pro pokročilejší studenty - mohou využít několik kartiček buď náhodným výběrem či výběr určí lektor a student s několika kartičkami vytváří příběh, vyprávění, otázky apod. Také je možno použít v rámci soutěže mezi týmy nebo jednotlivci - například kdo napíše nejdelší větu, kdo dokáže využít největší množství kartiček pro vytvoření příběhu apod.
UUCZ-463620
Anglický jazyk>Ostatní>Školní družina>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Speciální pedagogika
49.00