Přítomný průběhový čas - hra

Předmět:
Počet stran:
3
Velikost: 1.05 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 6. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Dvacet karet s větou a obrázkem v přítomném průběhovém čase, tři karty prázdné, s cílem procvičit přítomný průběhový čas a činná slovesa.

Návod k výrobě: Listy vytiskneme, zalaminujeme, kartičky nastříháme. Balení obsahuje tři prázdné karty pro vlastní potřebu, kdy může učitel předem nakreslit svůj obrázek a napsat větu nebo po zalaminování totéž udělat stíracím fixem a tyto karty budou tak kdykoli k použití.

Jak s materiálem pracovat:

Jeden žák přijde k tabuli, vylosuje si kartu a pantomimou předvede její sdělení. Ostatní hádají, co jejich spolužák předvádí, použitím přítomného průběhového času. Ten, kdo uhádne, přichází k tabuli a losuje si další kartu.

 

Další produkty od autora Iva Bartoňková

488
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Procvičení přítomného průběhového času, sloves v ing formě a tvoření vět. Jak s materiálem pracovat: 1. Děti se podívají
30.00 Kč
1029
Anglický jazyk
Ostatní
Jak pracovat s materiálem: 1. Kupón rozdáváme, když dítě slaví narozeniny nebo jej dáváme jako dárek k Vánocům. Můžeme
25.00 Kč
485
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Přítomný prostý a průběhový čas poskládaný do koláče. Video jak používat koláče zde: https://bit.ly/2WbuLqb
40.00 Kč
18794
Anglický jazyk
5., 6., 7.
Pracovní listy
Cíl : Procvičení slovíček na téma Láska. Návod k výrobě: 1. Colour the hearts – pracovní list vytiskneme a rozdáme dětem
30.00 Kč
Přítomný průběhový čas - hra Přítomný průběhový čas - hra
Dvacet karet s větou a obrázkem v přítomném průběhovém čase, tři karty prázdné, s cílem procvičit přítomný průběhový čas a činná slovesa. Návod k výrobě: Listy vytiskneme, zalaminujeme, kartičky nastříháme. Balení obsahuje tři prázdné karty pro vlastní potřebu, kdy může učitel předem nakreslit svůj obrázek a napsat větu nebo po zalaminování totéž udělat stíracím fixem a tyto karty budou tak kdykoli k použití. Jak s materiálem pracovat: Jeden žák přijde k tabuli, vylosuje si kartu a pantomimou předvede její sdělení. Ostatní hádají, co jejich spolužák předvádí, použitím přítomného průběhového času. Ten, kdo uhádne, přichází k tabuli a losuje si další kartu.
 
UUCZ-30626
Anglický jazyk>Didaktické hry>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
25.00