Say or do something nice

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.32 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 3. 2024
Sdílet:

12 karet, včetně černobílé verze, díky nimž se děti učí, jak se k sobě chovat hezky.

Návod k výrobě:

Karty vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Černobílou verzi můžeme zalaminovat s barevným papírem, aby karty získaly přesahující, barevný okraj.

Jak s materiálem pracovat:

Mezinárodní den úsměvu se slaví 5.10. Svátek vznikl na počest zesnulého Hervey Balleho, který je autorem prvního smajlíka. Karty Say or do something nice slouží k oslavě tohoto dne, ale samozřejmě jsou vytvořeny i pro ostatních dny, ve kterých si můžeme s dětmi připomenout, jak je důležité se k sobě chovat hezky. Každý den může být Say or do something nice day 😊

Karty můžeme dětem rozdat nebo si je sami losují. Na začátku hodiny, na konci, během tématických hodin nebo třídnických hodin.

Obsah: Say something nice about someone in the room. High-five someone who wants it. Thank someone for something. Say something nice about yourself. Say something nice to the person on your left. Say something nice to the person on your right. Blow someone a kiss. Give someone the thumbs up. Wave at someone. Smile at someone. Hug someone who wants it. Say something cool about someone.

 

Další produkty od autora Iva Bartoňková

231328
Anglický jazyk
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Dva motivy listů pro stanovení si cílů a plánu, jak jich dosáhnout, na kalendářní rok nebo delší časový úsek. Návod k
30.00 Kč
54051
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Procvičení předpřítomného času pomocí hledání vět v tabulce (bludišti). Obsah: 15 karet s obrázky a tabulkou "bludištěm"
40.00 Kč
231038
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Návod k výrobě: Všechny listy vytiskneme, dva z nich nastříháme na kartičky Jak s materiálem pracovat: 1) List s
30.00 Kč
46664
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Devět druhů obalů (3 x UK, 3 x USA, 3 x mix), včetně černobílé verze, sloužící k ozdobení si sešitu do hodin AJ Návod k
30.00 Kč
Say or do something nice Say or do something nice
12 karet, včetně černobílé verze, díky nimž se děti učí, jak se k sobě chovat hezky. Návod k výrobě: Karty vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Černobílou verzi můžeme zalaminovat s barevným papírem, aby karty získaly přesahující, barevný okraj. Jak s materiálem pracovat: Mezinárodní den úsměvu se slaví 5.10. Svátek vznikl na počest zesnulého Hervey Balleho, který je autorem prvního smajlíka. Karty Say or do something nice slouží k oslavě tohoto dne, ale samozřejmě jsou vytvořeny i pro ostatních dny, ve kterých si můžeme s dětmi připomenout, jak je důležité se k sobě chovat hezky. Každý den může být Say or do something nice day 😊 Karty můžeme dětem rozdat nebo si je sami losují. Na začátku hodiny, na konci, během tématických hodin nebo třídnických hodin. Obsah: Say something nice about someone in the room. High-five someone who wants it. Thank someone for something. Say something nice about yourself. Say something nice to the person on your left. Say something nice to the person on your right. Blow someone a kiss. Give someone the thumbs up. Wave at someone. Smile at someone. Hug someone who wants it. Say something cool about someone.
 
UUCZ-147268
Anglický jazyk>Ostatní>ZŠ – 2. STUPEŇ
25.00