Snakes and ladders - Adverbs of frequency

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 7.44 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 11. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje:

- herní desku

- 3 druhy kartiček (3x36 ks)

a) doplnění jak často žák dělá činnost dle obrázku

b) tvorba otázky "How often" dle daného zájmena a obrázku

c) tvorba kladné věty dle daného zájmena, příslovce a obrázku

 

Budete potřebovat:

- figurky a kostky

 

Jak hrát:

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".

 

Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. Kartičky můžete rozdělit i dle kategorií (či obtížnosti, to záleží na vás) a dle toho, zda žáci odpoví správně, získají určitý bonus (například posunout se o další políčko, apod.)

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

302139
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
Jak karty používat: 22 slovíček demonstrace slovíček - ukažte dětem obrázky i se slovíčky, řekněte slovíčko, žáci
35.00 Kč
313262
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Obsah: - jednoduché vyprávění pro paní učitelku jakožto průvodce (Orloj, Karlův most, Pražský hrad, Národní divadlo
35.00 Kč
221677
Dějepis
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Desková hra - Francká, Byzantská, Arabská říše, Slované, Sámo, Velká Morava Soubor obsahuje: 1x hrací deska 60x kartička
40.00 Kč
358386
Dějepis
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Zábavný způsob jak rozdělit žáky do skupin. Jedna kartička slouží pro několik možností rozdělení. K dispozici máte 30
25.00 Kč
Snakes and ladders - Adverbs of frequency Snakes and ladders - Adverbs of frequency
Soubor obsahuje: - herní desku - 3 druhy kartiček (3x36 ks) a) doplnění jak často žák dělá činnost dle obrázku b) tvorba otázky "How often" dle daného zájmena a obrázku c) tvorba kladné věty dle daného zájmena, příslovce a obrázku   Budete potřebovat: - figurky a kostky   Jak hrát: Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".   Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. Kartičky můžete rozdělit i dle kategorií (či obtížnosti, to záleží na vás) a dle toho, zda žáci odpoví správně, získají určitý bonus (například posunout se o další políčko, apod.)
UUCZ-188641
Anglický jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00