Snakes and ladders - present simple

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 7.45 MB
Prodávající:
Nahráno: 1. 10. 2022
Upraveno: 28. 11. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH

Soubor obsahuje:

- herní desku

- 3 druhy kartiček

a) tvorba kladné věty dle zájmena a obrázku

b) tvorba otázky dle daného zájmena a obrázku

c) tvorba záporné věty dle daného zájmena a obrázku

 

Budete potřebovat:

- figurky a kostky

 

Jak hrát:

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".

 

Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. Kartičky můžete rozdělit i dle kategorií (či obtížnosti, to záleží na vás) a dle toho, zda žáci odpoví správně, získají určitý bonus (například posunout se o další políčko, apod.)

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

198806
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Kolíčkování
KOLÍČKOVÁNÍ 24 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a
40.00 Kč
225086
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
POZOR!!! OD LETOŠNÍHO ROKU JSOU ZABLOKOVÁNY FUNKCE MAKRO, KTERÉ SLOUŽÍ K PŘIDÁVÁNÍ BODU TÝMU. TATO FUNKCE VÁM TEDY
40.00 Kč
221677
Dějepis
6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Desková hra - Francká, Byzantská, Arabská říše, Slované, Sámo, Velká Morava Soubor obsahuje: 1x hrací deska 60x kartička
40.00 Kč
239956
Dějepis
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Poznej Přemyslovce Hra na zopakování panovníků z rodu Přemyslovců. Obdoba známé hry tabu. Žák si vylosuje kartičku a
30.00 Kč
Snakes and ladders - present simple Snakes and ladders - present simple
Soubor obsahuje: - herní desku - 3 druhy kartiček a) tvorba kladné věty dle zájmena a obrázku b) tvorba otázky dle daného zájmena a obrázku c) tvorba záporné věty dle daného zájmena a obrázku   Budete potřebovat: - figurky a kostky   Jak hrát: Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".   Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. Kartičky můžete rozdělit i dle kategorií (či obtížnosti, to záleží na vás) a dle toho, zda žáci odpoví správně, získají určitý bonus (například posunout se o další políčko, apod.)
UUCZ-188643
Anglický jazyk>Didaktické hry>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00