There is, there are

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 902.43 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 12. 2023
Sdílet:

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Žák sdělí jednoduché informace týkající se osvojovaného tématu – vazby there is, there are.

18 karet na procvičení vazby there is / are pro popis, kdy se někde něco nachází. Jak s materiálem pracovat: Karty rozdáme žákům. Začíná žák s kartou, na které je semafor svítící zeleně. Tento žák přečte začátek věty na své kartě - Waiter, there’s ... a doplní větu dle obrázku na kartě - Waiter, there’s a fly in my soup. Reaguje na tuto větu žák, který má kartu s odpovědí číšníka – Yes, it’s fly soup. Dál pokračuje tento žák svou kartou a větou s obrázkem. Tak to jde dál a dál až po žáka s poslední kartou, na které je semafor svítící červeně. Pokud máme méně žáků než 18, má některý žák dvě karty. Pokud máme více žáků, jednu kartu mohou mít dva žáci.

 

Další produkty od autora Iva Bartoňková

237245
Anglický jazyk
8., 9.
Ostatní
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Tento materiál rozvíjí mluvení - žák se zapojuje do jednoduchých rozhovorů, ptá
25.00 Kč
455894
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Návod k výrobě: Roboty vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Na zadní stranu obrázku robota nalepíme dřevěnou špatuli
25.00 Kč
41301
Anglický jazyk
5., 6., 7.
Bingo
Materiál slouží k procvičení a upevnění slovní zásoby na téma Clothes Návod k výrobě: Bingo karty i kartičky se slovíčky
25.00 Kč
968
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Tento materiál má motivovat žáky, rozvíjet jejich myšlení a posilovat sebevědomí . Návod k výrobě: Materiál vytiskneme
30.00 Kč
There is, there are There is, there are
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Žák sdělí jednoduché informace týkající se osvojovaného tématu – vazby there is, there are. 18 karet na procvičení vazby there is / are pro popis, kdy se někde něco nachází. Jak s materiálem pracovat: Karty rozdáme žákům. Začíná žák s kartou, na které je semafor svítící zeleně. Tento žák přečte začátek věty na své kartě - Waiter, there’s ... a doplní větu dle obrázku na kartě - Waiter, there’s a fly in my soup. Reaguje na tuto větu žák, který má kartu s odpovědí číšníka – Yes, it’s fly soup. Dál pokračuje tento žák svou kartou a větou s obrázkem. Tak to jde dál a dál až po žáka s poslední kartou, na které je semafor svítící červeně. Pokud máme méně žáků než 18, má některý žák dvě karty. Pokud máme více žáků, jednu kartu mohou mít dva žáci.
 
UUCZ-161475
Anglický jazyk>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00