Bacily - Třísložkové karty

Počet stran:
14
Velikost: 22.42 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 9. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Bacily - Třísložkové karty

Soubor plný barev a trochu popuštěné fantazie. U souborů se snažím využívat relevantní zdroje a pravdu nechat takovou, jaká je. U souboru Bacily je tomu ovšem trochu jinak, sami se můžete podívat....

Soubor obecně je zaměřen na rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky, logického uvažování, předmatematických představ a dalších nepostradatelných stránek při rozvoji dítěte. 

V části zaměřené třísložkové karty naleznete celkem 13 stran materiálu: 

  • Plakát - plakát všech bacilů s názvy v barevné verzi 
  • Třísložkové karty - 10 barevných obrázků bacilů na kartách v různých provedeních - celkem 80 kartiček
                                - karty v souboru naleznete ve 4 variantách - malé i velké psací písmo a malé i velké tiskací
                                  písmo ve fontu Times New Roman. 

Jedná se o montessori aktivitu pro děti různých věkových kategorií. Karty jsou složeny ze tří složek: Karty s obrázkem a s názvem, karty s obrázkem a menší karty s názvem. Karta, na které je obrázek i název, může sloužit jako kontrolní nebo jako předloha. Také může být využita zejména u mladších dětí jako karta demonstrační. Dítko s kartami může pracovat i přesto, že neumí číst, děti které číst umí, mohou karty využít k nácviku psaní. Pole využití je širší než se zdá. U dětí tyto karty rozvíjí zrakové vnímání, logické uvažování, paměť či rozšiřují slovní zásobu. 

Tisk je ideální ve velikosti A4. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.  

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

382802
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Dušičky - Pracovní listy + Aktivity Součást souboru Dušičky - Celá sada Tento soubor je složený z pracovních listů a
55.00 Kč
385796
Výtvarná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Svatý Martin - Obří omalovánka Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Takové omalovánky mohou
35.00 Kč
272042
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Březnový pranostikář - Omalovánky Březnový pranostikář je tentokrát souborem omalovánkových pranostik na každý den v
60.00 Kč
315591
Občanská výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Děti světa - Číňanka Tento soubor zdarma slouží jako doplněk, případně ukázkové verze :) Najdete v ní obrázek ke
0.00 Kč
Bacily - Třísložkové karty Bacily - Třísložkové karty
Bacily - Třísložkové karty Soubor plný barev a trochu popuštěné fantazie. U souborů se snažím využívat relevantní zdroje a pravdu nechat takovou, jaká je. U souboru Bacily je tomu ovšem trochu jinak, sami se můžete podívat.... Soubor obecně je zaměřen na rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky, logického uvažování, předmatematických představ a dalších nepostradatelných stránek při rozvoji dítěte.  V části zaměřené třísložkové karty naleznete celkem 13 stran materiálu:  Plakát - plakát všech bacilů s názvy v barevné verzi  Třísložkové karty - 10 barevných obrázků bacilů na kartách v různých provedeních - celkem 80 kartiček                             - karty v souboru naleznete ve 4 variantách - malé i velké psací písmo a malé i velké tiskací                               písmo ve fontu Times New Roman.  Jedná se o montessori aktivitu pro děti různých věkových kategorií. Karty jsou složeny ze tří složek: Karty s obrázkem a s názvem, karty s obrázkem a menší karty s názvem. Karta, na které je obrázek i název, může sloužit jako kontrolní nebo jako předloha. Také může být využita zejména u mladších dětí jako karta demonstrační. Dítko s kartami může pracovat i přesto, že neumí číst, děti které číst umí, mohou karty využít k nácviku psaní. Pole využití je širší než se zdá. U dětí tyto karty rozvíjí zrakové vnímání, logické uvažování, paměť či rozšiřují slovní zásobu.  Tisk je ideální ve velikosti A4. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.  
UUCZ-375566
Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Nezařazené k předmětu>Třísložkové karty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Lidské tělo>Podzim>Zima
30.00