Kája a král Kazizub

Počet stran:
34
Velikost: 19.41 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 5. 2025
Sdílet:

Chcete si s dětmi vysvětlit, proč je potřeba dobře pečovat o své zuby, nebo doma bojujete s čištěním zubů? Mám pro Vás něco, co by mohlo pomoci.

 

Malého Káju poslala maminka, aby si vyčistil zoubky. On ji ale neposlechl a zuby si vůbec nevyčistil. V noci se mu tak do pusinky nastěhoval zlý král Kazizub se svými poddanými kazíky... Jak tohle jenom může dopadnout?

Soubor obsahuje:

Úvodní slovo

Seznam a popis všech aktivit

Autorskou pohádku - malované čtení 

Autorskou básničku 

Otázky k porozumění textu a otázky k rozvinutí konverzace

Prosvětlovačku

Dva druhy skládaček

Hledačku

Pexeso 

Kolíčkování

Dva listy na procvičení grafomotoriky

Tabulku k zaznamenávání čištění zoubků

Omalovánky 

Nápady na další činnosti 

 

Veškerý text i obrázky jsou mou autorskou tvorbou.

 

 

 

Další produkty od autora Lenka Zástavová - Zastávka na pohádku

721271
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
Káju letos poprvé navštíví Mikuláš společně s čertem a andílkem. Kája má velký strach, že ho čert odnese do pekla, i
99.00 Kč
650565
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Skládačky
Sešit plný aktivit pro nejmenší se zvířátky. Všechny obrázky jsou mnou kreslené a graficky sjednocené. :) Obsahuje
49.00 Kč
689718
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Hurá, Kája jde znovu do své oblíbené školky. Venku už nastal podzim, a tak kolem něj celou cestu poletuje plno barevných
59.00 Kč
725341
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Písničky, básničky
Mikuláš ❤️ autorský text i obrázky Pro spoustu dětí může být příchod Mikuláše, čerta a anděla velice stresující situace
55.00 Kč
Kája a král Kazizub Kája a král Kazizub
Chcete si s dětmi vysvětlit, proč je potřeba dobře pečovat o své zuby, nebo doma bojujete s čištěním zubů? Mám pro Vás něco, co by mohlo pomoci. Malého Káju poslala maminka, aby si vyčistil zoubky. On ji ale neposlechl a zuby si vůbec nevyčistil. V noci se mu tak do pusinky nastěhoval zlý král Kazizub se svými poddanými kazíky... Jak tohle jenom může dopadnout?Soubor obsahuje:Úvodní slovoSeznam a popis všech aktivitAutorskou pohádku - malované čtení Autorskou básničku Otázky k porozumění textu a otázky k rozvinutí konverzaceProsvětlovačkuDva druhy skládačekHledačkuPexeso KolíčkováníDva listy na procvičení grafomotorikyTabulku k zaznamenávání čištění zoubkůOmalovánky Nápady na další činnosti  Veškerý text i obrázky jsou mou autorskou tvorbou.   
UUCZ-682466
Český jazyk - čtení>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Projekty>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>🛌 Denní režim>🫁 Lidské tělo>🧚 Pohádky
149.00