Pohádky (Erben, Němcová, Grimmové)

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Český jazyk - čtení, Český jazyk - literatura
Ročník:
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kategorie:
Pracovní listy, Přípravy hodiny/lekce, Testy a písemky
Téma:
Pohádky
Počet stran:
16
Velikost: 964.31 KB
Prodávající:
Nahráno: 29. 11. 2020
Cena:
35 Kč

Materiál obsahuje zpracování třech lidových pohádek od K. J. Erbena, B. Němcové a bratrů Grimmových. V materiálu najdete vždy text pohádky, k ní zpracovaný kvíz (test - 20 + 13 + 12 otázek). Následuje dvojstrana s hodnocením jednotlivých pohádek. Součástí materiálu jsou i vyřešené kvízy. Vše je připraveno k tisku tak, aby se co nejméně plýtvalo barvou a papírem, proto je třeba řešení pro učitele menším písmem než kvíz pro děti. 

Materiál odpovídá minimálně 4 vyučovacím hodinám. Lze s ním pracovat v hodinách literatury a dílnách čtení. 

 

Pohádky (Erben, Němcová, Grimmové) Pohádky (Erben, Němcová, Grimmové)
Materiál obsahuje zpracování třech lidových pohádek od K. J. Erbena, B. Němcové a bratrů Grimmových. V materiálu najdete vždy text pohádky, k ní zpracovaný kvíz (test - 20 + 13 + 12 otázek). Následuje dvojstrana s hodnocením jednotlivých pohádek. Součástí materiálu jsou i vyřešené kvízy. Vše je připraveno k tisku tak, aby se co nejméně plýtvalo barvou a papírem, proto je třeba řešení pro učitele menším písmem než kvíz pro děti.  Materiál odpovídá minimálně 4 vyučovacím hodinám. Lze s ním pracovat v hodinách literatury a dílnách čtení.   
14582
Český jazyk - čtení>Český jazyk - literatura>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>Testy a písemky>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Pohádky
35.00
X