Vyjmenovaná slova po L | osmisměrky a přesmyčky

Ročník:
Počet stran:
15
Velikost: 16.79 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Cukrkávalimonada
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 4. 2025
Sdílet:

Sada osmisměrek a přesmyček, která dětem pomůže procvičovat vyjmenovaná slova zábavnou formou.

Memorování může být trochu nuda, když se u toho ale člověk dobře baví, jde to (skoro) samo. Osmisměrky dětem usnadní osvojení dlouhého seznamu vyjmenovaných slov tak, že je budou hledat, proškrtávat, doplňovat a přepisovat. Každá z osmisměrek je jiná, nejde o jednu osmisměrku s různými zadáními, můžete je tedy postupně použít všechny.

Soubor obsahuje čtyři listy osmisměrek a přesmyček a jejich řešení v barevné i černobílé variantě - celkem tedy 16 listů, ze kterých můžete vybírat ty, které se do vaší hodiny nejlépe hodí.

V naší nabídce postupně najdete osmisměrky na procvičení všech vyjmenovaných slov: B, L, M, P, S, V, Z.

Další produkty od autora Cukrkávalimonada

705215
Prvouka
1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní hry - bojovka - bez vzdělávání
🔦 Bojovka je určená do temných podzimních večerů, kdy je těžké motivovat děti k venkovním aktivitám. Můžete si ji ale
39.00 Kč
782576
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Svátek svatého Valentýna můžete v hodinách angličtiny využít k praktickému procvičení similes (comparative clauses)
39.00 Kč
727332
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Balíček 30 konverzačních kartiček laděných do vánoční atmosféry. Každá kartička má na sobě napsanou otázku se dvěma
39.00 Kč
695630
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
30 kartiček na téma "THIS OR THAT" se strašidelnou tematikou, na kterých děti procvičí slovní zásobu, ale také
39.00 Kč
Vyjmenovaná slova po L | osmisměrky a přesmyčky Vyjmenovaná slova po L | osmisměrky a přesmyčky
Sada osmisměrek a přesmyček, která dětem pomůže procvičovat vyjmenovaná slova zábavnou formou.Memorování může být trochu nuda, když se u toho ale člověk dobře baví, jde to (skoro) samo. Osmisměrky dětem usnadní osvojení dlouhého seznamu vyjmenovaných slov tak, že je budou hledat, proškrtávat, doplňovat a přepisovat. Každá z osmisměrek je jiná, nejde o jednu osmisměrku s různými zadáními, můžete je tedy postupně použít všechny.Soubor obsahuje čtyři listy osmisměrek a přesmyček a jejich řešení v barevné i černobílé variantě - celkem tedy 16 listů, ze kterých můžete vybírat ty, které se do vaší hodiny nejlépe hodí.V naší nabídce postupně najdete osmisměrky na procvičení všech vyjmenovaných slov: B, L, M, P, S, V, Z.
UUCZ-851951
Český jazyk - gramatika>Postřehovky>Pracovní listy>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
29.00