Vymaluj - procvičuj slovní druhy

Ročník:
5., 6., 7., 8.
Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 9.37 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ČeskyCobydup.cz
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2025
Sdílet:

Soubor čtyř autorských omalovánek s tematikou oblíbeného jídla. Maluj a procvičuj zároveň.

Omalovánky baví velké i malé, jsou skvělým odpočinkem od každodenního školního i pracovního shonu, uvolňují napětí a jsou příjemnou výtvarnou chvilkou.

Nezaberou příliš času, budou tedy ideální pro „rychlíky“. Poslouží jako dobrovolné domácí úkoly, relaxace po testech, ale mohou být i náplní odpoledních hodin češtiny, při nichž volíme méně náročné aktivity, nebo jednoduše zpestří jakoukoliv hodinu češtiny.

Stále ale představují nástroj k opakování či upevňování znalosti slovních druhů.

Každá omalovánka obsahuje vlastní sadu slov, takže každý žák může vymalovat úplně všechny omalovánky, aniž by se začal nudit u opakujících se slov

Další produkty od autora ČeskyCobydup.cz

1110867
Český jazyk
7., 8., 9.
Pracovní listy
1. pracovní list: Hledání cesty pravopisné téma: doplňovačka - přípony -ný, -ní 2. pracovní list: Jak se slaví Valentýn
49.00 Kč
1186908
Český jazyk
5., 6., 7.
Omalovánky
První omalovánka: mořský koník (zájmena) zajímavosti o jeho životě + 4 úkoly k textu + omalovánka Druhá omalovánka
35.00 Kč
1194954
Výtvarná výchova
8., SŠ
Pracovní listy
Seznamte žáky s výjimečným dílem Vincenta Van Gogha i jeho tragickým životním osudem. Materiál obsahuje 7 aktivit (z
65.00 Kč
1202868
Český jazyk - literatura
8., 9., SŠ
Pracovní listy
Vytvořte se žáky netradiční poezii pomocí černé fixy z již existujících textů! Zábava, kreativita, přemýšlení nad
45.00 Kč
Vymaluj - procvičuj slovní druhy Vymaluj - procvičuj slovní druhy
Soubor čtyř autorských omalovánek s tematikou oblíbeného jídla. Maluj a procvičuj zároveň.Omalovánky baví velké i malé, jsou skvělým odpočinkem od každodenního školního i pracovního shonu, uvolňují napětí a jsou příjemnou výtvarnou chvilkou.Nezaberou příliš času, budou tedy ideální pro „rychlíky“. Poslouží jako dobrovolné domácí úkoly, relaxace po testech, ale mohou být i náplní odpoledních hodin češtiny, při nichž volíme méně náročné aktivity, nebo jednoduše zpestří jakoukoliv hodinu češtiny.Stále ale představují nástroj k opakování či upevňování znalosti slovních druhů.Každá omalovánka obsahuje vlastní sadu slov, takže každý žák může vymalovat úplně všechny omalovánky, aniž by se začal nudit u opakujících se slov
UUCZ-787792
Český jazyk - gramatika>Pracovní listy>5.>6.>7.>8.
52.00