Bingo I, materiál vhodný pro 1. třídu ZŠ k procvičení písmene/hlásky I různými aktivitami. Lze zakoupit i zvýhodněnou sadu s písmeny L, I, U, P, J.

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 4 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 11. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

CO MATERIÁL OBSAHUJE (pro děti tisk 2 stránky na list):

• tabulku na hru Bingo

• tabulku s řešením slabičné stavby

• prázdnou tabulku

• průvodní dopis

JAK S MATERIÁLEM PRACUJI (tučně nejčastěji používané aktivity):

  • Hra Bingo - vytisknu a zalaminuji kartičku pro každé dítě s obrázky, slovem a rámečkem na slabičnou stavbu, děti označí mazacím fixem tři obrázky, o kterých si myslí, že budou vylosovány. Jednu zalaminovanou kartičku (tisk A4) rozstříhám na jednotlivé obrázky - ty použiji k losování. Losujeme, dokud nemáme vítěze. Vítězem je dítě, které uhádlo tři vylosované kartičky.
  • Do dvojice vytisknu prázdnou tabulku, děti zakreslují obrázky, které si zapamatovaly. Za správný obrázek i umístění dávám 2 body, za správný obrázek a špatné umístění 1 bod.
  • Děti vymýšlí věty k jednotlivým obrázkům, těžší úkol, dej do věty 2 obrázky, vymysli příběh s obrázky atd.
  • Orientace v prostoru - Co je vlevo od obrázku ______? Co je v prvním sloupci? Přečti druhý řádek atd.
  • Děti dopisují mazacím fixem slabičnou stavbu (přiloženo je i řešení)
  • Děti “čtou” obrázky a říkají náslovné hlásky, kroužkují příslušná písmena do zalaminovaných kartiček, vymýšlí další slova na dané hlásky.
  • Do prázdné tabulky ve skupině vymýšlí a zakreslují jejich vlastní bingo obrázky na daná písmena.

 

Další produkty od autora Radka Mejtská

335392
Přírodověda
5.
Pracovní listy
Materiál je určen k přibližně dvouhodinové práci v rámci přírodovědy. Je možné s ním pracovat i venku, zvlášť pokud máte
49.00 Kč
253793
Vlastivěda
5.
Testy a písemky
Materiál obsahuje 72 příprav/zápisků, 72 aktivit ke každé hodině, 72 krátkých testíků (4 otázky/hodina) k 72 vyučovacím
120.00 Kč
298009
Český jazyk
5.
Pracovní listy
Materiál „Slovní druhy ve větách“ je určený pro 5. ročník ZŠ. Celkem 32 vět i s řešením. Materiál obsahuje i problémové
49.00 Kč
339450
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Třídní kalendář - Soví království je určen pro děti 1. stupně (použito v 1. třídě). Jednotlivé zalaminované kartičky
36.00 Kč
Bingo I, materiál vhodný pro 1. třídu ZŠ k procvičení písmene/hlásky I různými aktivitami. Lze zakoupit i zvýhodněnou sadu s písmeny L, I, U, P, J. Bingo I, materiál vhodný pro 1. třídu ZŠ k procvičení písmene/hlásky I různými aktivitami. Lze zakoupit i zvýhodněnou sadu s písmeny L, I, U, P, J.
CO MATERIÁL OBSAHUJE (pro děti tisk 2 stránky na list): • tabulku na hru Bingo • tabulku s řešením slabičné stavby • prázdnou tabulku • průvodní dopis JAK S MATERIÁLEM PRACUJI (tučně nejčastěji používané aktivity): Hra Bingo - vytisknu a zalaminuji kartičku pro každé dítě s obrázky, slovem a rámečkem na slabičnou stavbu, děti označí mazacím fixem tři obrázky, o kterých si myslí, že budou vylosovány. Jednu zalaminovanou kartičku (tisk A4) rozstříhám na jednotlivé obrázky - ty použiji k losování. Losujeme, dokud nemáme vítěze. Vítězem je dítě, které uhádlo tři vylosované kartičky. Do dvojice vytisknu prázdnou tabulku, děti zakreslují obrázky, které si zapamatovaly. Za správný obrázek i umístění dávám 2 body, za správný obrázek a špatné umístění 1 bod. Děti vymýšlí věty k jednotlivým obrázkům, těžší úkol, dej do věty 2 obrázky, vymysli příběh s obrázky atd. Orientace v prostoru - Co je vlevo od obrázku ______? Co je v prvním sloupci? Přečti druhý řádek atd. Děti dopisují mazacím fixem slabičnou stavbu (přiloženo je i řešení) Děti “čtou” obrázky a říkají náslovné hlásky, kroužkují příslušná písmena do zalaminovaných kartiček, vymýšlí další slova na dané hlásky. Do prázdné tabulky ve skupině vymýšlí a zakreslují jejich vlastní bingo obrázky na daná písmena.  
UUCZ-413980
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Bingo>1.
35.00