Doplň slova - počáteční čtení (písmena L, P, samohlásky bez y).

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 6.82 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 11. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

CO MATERIÁL OBSAHUJE:

  • 52 obrázků s názvem, s vynecháním vždy dvou písmen na začátku slov, uprostřed, i na konci slov (LA, LÁ, LE, LÉ, LI, LÍ, LU, LŮ, LO, LÓ, PA, PÁ, PE, PÉ, PI, PÍ, PU, PŮ, PO, PÓ)
  • tabulky s potřebnými dvojicemi písmen k doplnění
  • seznam doplněných slov
  • průvodní dopis

JAK S MATERIÁLEM PRACUJI:

Jedenkrát vytisknu všech 52 obrázků i skupiny dvou písmen, zalaminuji a rozstříhám. Na zadní stranu všech kartiček (i písmen) přilepím magnetickou pásku. Při prvním použití procvičuji všechny obrázky přichycené na tabuli společně s dětmi, tím se naučí názvy obrázků. Při druhém použití již rozmístím obrázky po třídě, chodbě, tělocvičně. Dvojice písmen dám na jedno místo, kam si pro ně děti chodí, když už vědí, kterou dvojici potřebují. A pátrání může začít. Pátrat mohou čtenáři samostatně, “nečtenáři” ve dvojicích. Nalezené kartičky děti přichycují na tabuli a doplňují dvojicí písmen. Doplněný obrázek pojmenují.

Materiál je vhodný i pro zpestření přestávek, děti jej velmi často využívají pro hru a zábavné učení.

Další produkty od autora Radka Mejtská

235735
Přírodověda
5.
Testy a písemky
Materiál nabízí 30 otázek napříč kapitolou Člověk je součástí přírody z předmětu přírodověda pro 5. ročník ZŠ. Děti
50.00 Kč
235955
Prvouka
2.
Diář učitelský
Materiál obsahuje 72 stručných příprav z předmětu prvouka pro 2. ročník ZŠ.. Každá příprava obsahuje 1 aktivitu na
50.00 Kč
235728
Český jazyk - gramatika
5.
Pracovní listy
V této aktivitě si děti procvičí v 80 větách psaní předpon s-, z-. Pracovat mohou samostatně i ve skupinách, správnost
65.00 Kč
431924
Český jazyk - čtení
1.
Skládačky
Předkládám Vám materiál Najdi správný obrázek - počáteční čtení (písmena S, M, L, P, J, T, D a samohlásky krátké i
33.00 Kč
Doplň slova - počáteční čtení (písmena L, P, samohlásky bez y). Doplň slova - počáteční čtení (písmena L, P, samohlásky bez y).
CO MATERIÁL OBSAHUJE: 52 obrázků s názvem, s vynecháním vždy dvou písmen na začátku slov, uprostřed, i na konci slov (LA, LÁ, LE, LÉ, LI, LÍ, LU, LŮ, LO, LÓ, PA, PÁ, PE, PÉ, PI, PÍ, PU, PŮ, PO, PÓ) tabulky s potřebnými dvojicemi písmen k doplnění seznam doplněných slov průvodní dopis JAK S MATERIÁLEM PRACUJI: Jedenkrát vytisknu všech 52 obrázků i skupiny dvou písmen, zalaminuji a rozstříhám. Na zadní stranu všech kartiček (i písmen) přilepím magnetickou pásku. Při prvním použití procvičuji všechny obrázky přichycené na tabuli společně s dětmi, tím se naučí názvy obrázků. Při druhém použití již rozmístím obrázky po třídě, chodbě, tělocvičně. Dvojice písmen dám na jedno místo, kam si pro ně děti chodí, když už vědí, kterou dvojici potřebují. A pátrání může začít. Pátrat mohou čtenáři samostatně, “nečtenáři” ve dvojicích. Nalezené kartičky děti přichycují na tabuli a doplňují dvojicí písmen. Doplněný obrázek pojmenují. Materiál je vhodný i pro zpestření přestávek, děti jej velmi často využívají pro hru a zábavné učení.
UUCZ-426006
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Skládačky>1.
49.00