Přijímací zkoušky 2 - čeština

Předmět:
Počet stran:
33
Velikost: 1.17 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

Předkládám Vám soubor svých oblíbených a účinných cvičení k přípravě na přijímací zkoušky na SŠ, tentokráte již podruhé. Najdete zde různorodá cvičení – hledej chyby, slova příbuzná, přísloví, logické řazení textu, práce s literárním textem, výchozí text, funkční styly a 5 samostatných textů, kde jsou všechna cvičení již namixována do sebe. Všechna cvičení mají samostatný klíč k usnadnění vaší práce. Doufám, že se mi do testu nezatoulala nějaká chybička.

Cvičení v PL jsou povětšinou autorská, případně inspirovaná volně na internetu.

 

Soubor pracovních listů jsem vybírala tak, aby se neopakovaly s těmi, které používám v rámci mých školení pro NPI, kabinetech SYPO Životním vzdělávání, Středisku služeb školám aj. 

 

K materiálu se parádně hodí další mé materiály k přípravě na přijímací zkoušky 

https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-gramatika/priprava-na-prijimaci-zkousky-cestina

https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-gramatika/komplexni-jazykovy-rozbor-karticky

 

Děkuji za zakoupený materiál,

doufám, že Vám poslouží k doplnění vlastních materiálů.

 Prosím o zachování autorských práv :-)

23750
Český jazyk
9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Tento materiál slouží k procvičování problematické úlohy z přijímacích zkoušek na střední školy. Kartičky je možno
70.00 Kč
4327
Dějepis
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál 20 karet s historickými zajímavostmi a kuriozitami slouží k rozvoji čtenářské gramotnosti zábavnou formou, je
65.00 Kč
6336
Informatika
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Ú koly jsou zad á v á ny tak, aby ž á ci byli schopni orientovat se ve sv ě t ě internetu za ú č elem z í sk á n í pot ř
60.00 Kč
16201
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Knižní metry slouží žákům a učitelům k získání přehledu o jejich aktivním čtení. Tento metr můžete využít jak na 1., tak
40.00 Kč
Přijímací zkoušky 2 - čeština Přijímací zkoušky 2 - čeština
Předkládám Vám soubor svých oblíbených a účinných cvičení k přípravě na přijímací zkoušky na SŠ, tentokráte již podruhé. Najdete zde různorodá cvičení – hledej chyby, slova příbuzná, přísloví, logické řazení textu, práce s literárním textem, výchozí text, funkční styly a 5 samostatných textů, kde jsou všechna cvičení již namixována do sebe. Všechna cvičení mají samostatný klíč k usnadnění vaší práce. Doufám, že se mi do testu nezatoulala nějaká chybička. Cvičení v PL jsou povětšinou autorská, případně inspirovaná volně na internetu.   Soubor pracovních listů jsem vybírala tak, aby se neopakovaly s těmi, které používám v rámci mých školení pro NPI, kabinetech SYPO Životním vzdělávání, Středisku služeb školám aj.    K materiálu se parádně hodí další mé materiály k přípravě na přijímací zkoušky  https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-gramatika/priprava-na-prijimaci-zkousky-cestina https://uciteleucitelum.cz/material/cesky-jazyk-gramatika/komplexni-jazykovy-rozbor-karticky   Děkuji za zakoupený materiál, doufám, že Vám poslouží k doplnění vlastních materiálů.  Prosím o zachování autorských práv :-)
UUCZ-19192
Český jazyk>Přípravy hodiny/lekce>Testy a písemky>9.>ZŠ – 2. STUPEŇ
70.00