Zvířata v zimě - Putování medvíděte Brumly za Velkou medvědicí

Kategorie:
Počet stran:
40
Velikost: 33.41 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 1. 2023
Cena:
99 Kč vč. DPH
Sdílet:

Medvědi se na zimu ukládají k zimnímu spánku, jenže je teprve leden a medvídek Brumla je vzhůru! Jak je to jen možné? 

Putování medvíděte Brumly za Velkou medvědicí - zážitkový příběh s aktivitami

Medvídek Brumla se probudil dříve ze zimního spánku a rozhodl se, že se půjde porozhlédnout po okolí i přesto, že mu to máma medvědice zakázala. Nemohl se vynadívat na tu krásu kolem. Až po nějaké době si všiml, že je daleko a musí se vrátit. Jenže nevěděl kudy. Co teď bude dělat?

Maminka mu vyprávěla, že všem ztraceným medvědům pomáhá Velká medvědice, věděl, že je to souhvězdí, ale nevěděl, jak vypadá....

Medvídek Brumla bude muset získat na své cestě 7 zářících hvězd na souhvězdí, aby zjistil, které souhvězdí je "Velká medvědice". Právě toto souhvězdí ho zavede zpátky k mámě medvědici. Na své cestě potká moudrou sovu a lišáčka.

 

  • Společně budeme tvořit vlastní souhvězdí, pohybovat se mezi dnem a nocí, hledat stopy zvířat, zastrašovat vlky, přecházet přes kouzelnou lávku, procházet lesním bludištěm, hledat, co viděla hvězdička při svém putování na obloze, vymýšlet, co by se stalo, kdyby a další..

 

  • Putování medvíděte Brumly je hra s přesahem - kromě zážitkového příběhu s prvky logoprevence (s hravými aktivitkami) jsou aktivitky spojené se zimním období - budeme spojovat stopy zvířat, pomocí hádanek zjišťovat čí jsou stopy, hledat, co viděla hvězdička v zimě.

Při mých hrách děti nesedí jen u pracovních listů (to není můj styl :))), ale využíváme spoustu pohybu

Co najdeme uvnitř?

  •  příběh, manuál ke hře, autorské hlavní postavičky k vystřihnutí, omalovánky, úkoly Velké medvědice, souhvězdí Velké medvědice, jednotlivé aktivity, "poděkování dětem - upomínková placka"
  • 10 zážitkových aktivit

BONUSOVÉ AKTIVITY

  • Hvězdné nebe - tvoření vlastního hvězdného nebe
  • Hra - Kam se vydal lišák a co tam viděl?
  • Zvířecí zvuky jinak - skupinová hra
  • Jak vypadá Brumlíkova máma?

 

Pro děti 3-7 let

Vhodné nejen pro skupinovou logoprevenci v rámci MŠ, ale i pro domácí využití

Další produkty od autora Markéta Krausová

272818
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Ostatní
Probouzení jara se skřítkem Jarníčkem - pohádková jazyková rozcvička s hrami O pár kroků dál za kamenem seděl malý
75.00 Kč
250599
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
MASOPUSTNÍ ŠIPKOVANÁ SE ZÁŽITKOVÝM PŘÍBĚHEM A AKTIVITAMI – „ZAPOMENUTÝ MASOPUSTNÍ PRŮVOD ANEB POMOZTE VYSVOBODIT Z
75.00 Kč
279638
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Ostatní
Velikonoční putování za zajíčkem Ušáčkem - Hledání velikonočních symbolů Kačka a Petřík potřebují naši pomoc. V neděli
99.00 Kč
230741
Logopedie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
ŠIPKOVANÁ S PŘÍBĚHEM - "ZAPOMENUTÉ KORUNY 3 KRÁLŮ „Melichare, neviděl jsi někde moji korunu?“, zeptal se Baltazar. „Ne
65.00 Kč
Zvířata v zimě - Putování medvíděte Brumly za Velkou medvědicí Zvířata v zimě - Putování medvíděte Brumly za Velkou medvědicí
Medvědi se na zimu ukládají k zimnímu spánku, jenže je teprve leden a medvídek Brumla je vzhůru! Jak je to jen možné?  Putování medvíděte Brumly za Velkou medvědicí - zážitkový příběh s aktivitami Medvídek Brumla se probudil dříve ze zimního spánku a rozhodl se, že se půjde porozhlédnout po okolí i přesto, že mu to máma medvědice zakázala. Nemohl se vynadívat na tu krásu kolem. Až po nějaké době si všiml, že je daleko a musí se vrátit. Jenže nevěděl kudy. Co teď bude dělat? Maminka mu vyprávěla, že všem ztraceným medvědům pomáhá Velká medvědice, věděl, že je to souhvězdí, ale nevěděl, jak vypadá.... Medvídek Brumla bude muset získat na své cestě 7 zářících hvězd na souhvězdí, aby zjistil, které souhvězdí je "Velká medvědice". Právě toto souhvězdí ho zavede zpátky k mámě medvědici. Na své cestě potká moudrou sovu a lišáčka.   Společně budeme tvořit vlastní souhvězdí, pohybovat se mezi dnem a nocí, hledat stopy zvířat, zastrašovat vlky, přecházet přes kouzelnou lávku, procházet lesním bludištěm, hledat, co viděla hvězdička při svém putování na obloze, vymýšlet, co by se stalo, kdyby a další..   Putování medvíděte Brumly je hra s přesahem - kromě zážitkového příběhu s prvky logoprevence (s hravými aktivitkami) jsou aktivitky spojené se zimním období - budeme spojovat stopy zvířat, pomocí hádanek zjišťovat čí jsou stopy, hledat, co viděla hvězdička v zimě. Při mých hrách děti nesedí jen u pracovních listů (to není můj styl :))), ale využíváme spoustu pohybu Co najdeme uvnitř?  příběh, manuál ke hře, autorské hlavní postavičky k vystřihnutí, omalovánky, úkoly Velké medvědice, souhvězdí Velké medvědice, jednotlivé aktivity, "poděkování dětem - upomínková placka" 10 zážitkových aktivit BONUSOVÉ AKTIVITY Hvězdné nebe - tvoření vlastního hvězdného nebe Hra - Kam se vydal lišák a co tam viděl? Zvířecí zvuky jinak - skupinová hra Jak vypadá Brumlíkova máma?   Pro děti 3-7 let Vhodné nejen pro skupinovou logoprevenci v rámci MŠ, ale i pro domácí využití
UUCZ-235058
Logopedie>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Zima>Pohádky>Živočichové
99.00