Malá násobilka - obrázkové PUZZLE

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
18
Velikost: 11.62 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 6. 2022
Sdílet:

1 strana návodu s fotografiemi + 9 hracích plánů + 9x12 oboustranných kartiček (z jedné strany obrázek, z druhé příklad)

Materiál je vhodný pro jednotlivce (ale můžete využít pro 9 žáků), buď jako aktivitu pro rychlíky nebo jako motivaci pro pomalíky :-) Po zalaminování lze využívat opakovaně.

Okopírujte materiál oboustranně (zadejte kopírovat na šířku a otáčet po kratší straně). Herní plán s příklady necháte vcelku. Část s obrázkem rozstříháte podle linií (z rubové strany jsou výsledky k příkladům z herního plánu).

Hrajte tak, že dítě si nejdříve poskládá výsledky od nejmenšího po největší a poté přikládá výsledek na příklad. Po dokončení otočí výsledky a z druhé strany objeví obrázek. Pokud počítalo správně, obrázek bude dobře poskládaný.

Každý herní plán obsahuje pouze příklady jedné násobilky (např. jen násobení s číslem 2), materiál tak lze využít už od prvotního seznámení s násobilkou.

Další produkty od autora Zdeňka Dvořáková

9237
Logopedie
MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Zpestřete dětem logopedické procvičování. Šipkovaná obsahuje 8 úkolů, které na sebe metodicky navazují, a dítě si v nich
30.00 Kč
10847
Český jazyk - gramatika
3.
Didaktické hry
Pomůcka je tvořena dvěma kruhy, které se protáčí. Každý kruh je věnován jedné skupině vyjmenovaných slov (B, L, M, P, S
90.00 Kč
Malá násobilka - obrázkové PUZZLE Malá násobilka - obrázkové PUZZLE
1 strana návodu s fotografiemi + 9 hracích plánů + 9x12 oboustranných kartiček (z jedné strany obrázek, z druhé příklad) Materiál je vhodný pro jednotlivce (ale můžete využít pro 9 žáků), buď jako aktivitu pro rychlíky nebo jako motivaci pro pomalíky :-) Po zalaminování lze využívat opakovaně. Okopírujte materiál oboustranně (zadejte kopírovat na šířku a otáčet po kratší straně). Herní plán s příklady necháte vcelku. Část s obrázkem rozstříháte podle linií (z rubové strany jsou výsledky k příkladům z herního plánu). Hrajte tak, že dítě si nejdříve poskládá výsledky od nejmenšího po největší a poté přikládá výsledek na příklad. Po dokončení otočí výsledky a z druhé strany objeví obrázek. Pokud počítalo správně, obrázek bude dobře poskládaný. Každý herní plán obsahuje pouze příklady jedné násobilky (např. jen násobení s číslem 2), materiál tak lze využít už od prvotního seznámení s násobilkou.
UUCZ-10846
Matematika>Didaktické hry>2.
60.00