Násobky 1-5, násobení do 50

Předmět:
Počet stran:
16
Velikost: 50.19 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 7. 2024
Sdílet:

Materiál slouží k procvičení násobků 1-5 (násobení) a porovnávání čísel. Obsahuje 30 různých karet velikosti A5 s obrázky a příklady. Každá karta je složena z deseti příkladů. Jedná se o výukový materiál pro žáky 1. stupně základní školy.

Žák vypočítá příklady a výsledky zapíše mazacím fixem do dolní části dílčích proužků. Po vypočítání všech příkladů žák seřadí výsledky vzestupně (od nejmenšího po největší). Pokud žák správně příklady vypočítal a následně výsledky seřadil, objeví se mu smysluplný obrázek, který slouží pro něj jako kontrola. Aktivita zabere pár minut. Ideální jako aktivita do košíčku na okno, kde si žáci berou procvičování, když nemají co na práci nebo na úvod/konec hodiny. Kartičky mohou sloužit i jako karty na stanoviště nebo pro rychlíky.

Pomůcku je možné vytisknout, zalaminovat a rozstříhat (možno používat opakovaně).

Další produkty od autora Ing. Zdeňka Horáčková

487449
Český jazyk
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zpestřete hodinu českého jazyka a procvičte s Vašimi žáky zajímavou formou slovní druhy a jejich číslování. Jedná se o
30.00 Kč
508842
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Zpestřete hodinu matematiky a procvičte s Vašimi žáky zajímavou formou sčítání a odčítání do 100. Jedná se o vzdělávací
30.00 Kč
604640
Matematika
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál slouží k procvičení násobků 6-10 (dělení) a porovnávání čísel. Obsahuje 30 různých karet velikosti A5 s obrázky
45.00 Kč
449789
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Nabízím hru přiřazovačku vhodnou pro rozvoj znalostí o slovech se stejným či podobným významem. Jedná se o vzdělávací
35.00 Kč
Násobky 1-5, násobení do 50 Násobky 1-5, násobení do 50
Materiál slouží k procvičení násobků 1-5 (násobení) a porovnávání čísel. Obsahuje 30 různých karet velikosti A5 s obrázky a příklady. Každá karta je složena z deseti příkladů. Jedná se o výukový materiál pro žáky 1. stupně základní školy.Žák vypočítá příklady a výsledky zapíše mazacím fixem do dolní části dílčích proužků. Po vypočítání všech příkladů žák seřadí výsledky vzestupně (od nejmenšího po největší). Pokud žák správně příklady vypočítal a následně výsledky seřadil, objeví se mu smysluplný obrázek, který slouží pro něj jako kontrola. Aktivita zabere pár minut. Ideální jako aktivita do košíčku na okno, kde si žáci berou procvičování, když nemají co na práci nebo na úvod/konec hodiny. Kartičky mohou sloužit i jako karty na stanoviště nebo pro rychlíky.Pomůcku je možné vytisknout, zalaminovat a rozstříhat (možno používat opakovaně).
UUCZ-602647
Matematika>Didaktické hry>Skládačky>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ
45.00