Počítací karty 1-10 (výzdoba)

Předmět:
Počet stran:
48
Velikost: 3.97 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Počítací karty jsou skvělou didaktickou pomůckou, se kterou si děti předškolního věku formou zábavného učení procvičují počítání v číselné řadě 1-10. Při práci s kartami se děti zároveň podvědomě seznamují s číslicemi a jejich správným psaním.

Na počítacích kartách najdete kromě číslic znázornění množství pomocí prstů, puntíků, ale také obrázků, a tak s nimi počítání dokáží procvičovat předškoláci různých věkových kategorií. Stačí si je vyvěsit tak, aby k nim děti měly volný přístup.

Výzdobu je vhodné zalaminovat. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 48 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • počítací karty ve formátu A4 v barevné variantě (2 druhy zpracování),
  • počítací karty ve formátu A4 v černobílé variantě,
  • 7 pracovních listů na procvičení matematických a číselných představ v barevném i černobílém zpracování (celkem 14 listů).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

284243
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Pojďte si s dětmi užít 2 velikonoční týdny plné zábavného učení s PDF tematickou přípravou Velikonoce. Formou hry se
127.00 Kč
47843
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
PDF soubor Žabkové pracovní listy je pro každého, kdo chce u svého dítěte rozvíjet komplexně různé vzdělávací oblasti
63.00 Kč
245918
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Ach ne, paní Zimě se roztrhl náhrdelník a sněhové korálky se rozkutálely na všechny strany! Dokáží jí vaše děti pomoci
56.00 Kč
321172
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Předloha ke kreslení
Nemůžete se dočkat léta a prázdnin? Pojďte si čekání zpříjemnit s novými Prázdninovými šablonami! Nejen že se při výrobě
54.00 Kč
Počítací karty 1-10 (výzdoba) Počítací karty 1-10 (výzdoba)
Počítací karty jsou skvělou didaktickou pomůckou, se kterou si děti předškolního věku formou zábavného učení procvičují počítání v číselné řadě 1-10. Při práci s kartami se děti zároveň podvědomě seznamují s číslicemi a jejich správným psaním. Na počítacích kartách najdete kromě číslic znázornění množství pomocí prstů, puntíků, ale také obrázků, a tak s nimi počítání dokáží procvičovat předškoláci různých věkových kategorií. Stačí si je vyvěsit tak, aby k nim děti měly volný přístup. Výzdobu je vhodné zalaminovat. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 48 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, počítací karty ve formátu A4 v barevné variantě (2 druhy zpracování), počítací karty ve formátu A4 v černobílé variantě, 7 pracovních listů na procvičení matematických a číselných představ v barevném i černobílém zpracování (celkem 14 listů).
UUCZ-50632
Matematika>Pracovní listy>Výzdoba třídy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.
56.00