Brain breaks - rychlé aktivity

Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 507.61 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající domácí učitelka
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 12. 2024
Sdílet:

🎉Co materiál obsahuje:

26 kartiček s rychlými aktivitami + 6 volných kartiček pro vlastní doplnění

📚Jak s materiálem pracovat:

Tento materiál je vhodný použít ve chvíli, kdy chci žáky nějak rozptýlit, když vidím, že už se tzv. vrtí, nudí se, nesoustředí se. Když cítím, že potřebují pauzu a úplně přeorientovat jinam. Tyto kartičky je dobré mít vždy při ruce a v případě potřeby použít. Stačí vybrat vhodnou kartu, nebo nechat žáky, aby někdo kartu vylosoval. Zvolené aktivity jsou vhodné do všech předmětů, jdou přizpůsobit dle prostředí. Každá aktivita je realizovatelná do 5 minut.

Další produkty od autora domácí učitelka

647826
Etická výchova
6., 7., 8., 9.
Přípravy hodiny/lekce
Tento materiál nabízí učitelům kompletní, prakticky zpracované přípravy na dvě vyučovací hodiny zaměřené na asertivitu a
45.00 Kč
786686
Český jazyk
9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Tento materiál je ideální pomůckou pro přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Zaměřuje se na rozvoj čtenářské
29.00 Kč
648349
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Co materiál obsahuje: podzimní bingo – seznam 20 podzimních aktivit komunikační karty –18 karet s podzimními otázkami
30.00 Kč
614557
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
🎯 Co materiál obsahuje? Sada obsahuje 72 karet s otázkami zaměřenými na: Sebepoznání 🤔 Rozvoj komunikace 🗣️
35.00 Kč
Brain breaks - rychlé aktivity Brain breaks - rychlé aktivity
🎉Co materiál obsahuje:26 kartiček s rychlými aktivitami + 6 volných kartiček pro vlastní doplnění📚Jak s materiálem pracovat:Tento materiál je vhodný použít ve chvíli, kdy chci žáky nějak rozptýlit, když vidím, že už se tzv. vrtí, nudí se, nesoustředí se. Když cítím, že potřebují pauzu a úplně přeorientovat jinam. Tyto kartičky je dobré mít vždy při ruce a v případě potřeby použít. Stačí vybrat vhodnou kartu, nebo nechat žáky, aby někdo kartu vylosoval. Zvolené aktivity jsou vhodné do všech předmětů, jdou přizpůsobit dle prostředí. Každá aktivita je realizovatelná do 5 minut.
UUCZ-609794
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00