Diář pro asistentky a asistenty pedagoga

Ročník:
Téma:
Počet stran:
30
Velikost: 16.04 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 3. 2023
Sdílet:

Jak s materiálem pracovat?
Diář je určen především pro asistentky a asistenty pedagoga v mateřské škole. Slouží k zpřehlednění práce s dítětem, především k zapisování určitých oblastí, ve kterých dítě vykazuje deficity, k zapisování individuální práce a aktivit a ke zjednodušení pojetí plánu pedagogické podpory/ individuálního vzdělávacího plánu a k přejetí nejdůležitějších bodů z doporučení od PPP/SPC. Do kalendáře pak můžete zanášet důležité termíny schůzek, porad či akcí školy. Diář je přichystán pro práci se dvěma dětmi. Jednotlivé stránky jsou, doufám, intuitivní a zpřehlední dostatečně práci s dítětem. U poslední čtyřstrany doporučuji vepisovat jednotlivé oblasti podpory u každého dítěte (např. oblast "jemná motorika", "grafomotorika", "koordinace oko-ruka", "adaptabilita" aj.) a zaznamenávat sem úroveň zlepšení (potažmo zhoršení) a okolnostní vlivy (např. u adaptability "20.11.2022 poprvé sám iniciuje hru s druhými dětmi" apod.)

Pokud objevíte chybu, nejasnost, anebo máte tipy na vylepšení, ozvěte se mi, prosím ([email protected]). Pokusím se o úpravu :)

Diář doporučuji vytisknout na velikost A5 a vložit do kroužkové vazby. Jednotlivé listy si pak můžete znovu vytisknout a volně zařadit mezi ostatní, či vkládat listy čisté, obrázky, materiály a jiné.

Další produkty od autora Mgr. Barbora Vajdíková

430192
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Kartičky s ilustracemi andílka a čertíka k procvičení oromotoriky. Soubor obsahuje 13 cviků.
25.00 Kč
432087
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Milé paní učitelky, páni učitelé, tetičky a strýčkové, milí rodiče. Do rukou se vám dostává materiál, který vás s dětmi
49.00 Kč
196716
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra " Já mám, kdo má?" vhodná pro děti do mateřské školy, základní školy speciální či jako podzimní aktivita pro
40.00 Kč
427627
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor obsahuje 15 typů úkolů určených dětem ve věku přibližně 4-6 let pro procvičování v oblastech: zrakového vnímání
40.00 Kč
Diář pro asistentky a asistenty pedagoga Diář pro asistentky a asistenty pedagoga
Jak s materiálem pracovat? Diář je určen především pro asistentky a asistenty pedagoga v mateřské škole. Slouží k zpřehlednění práce s dítětem, především k zapisování určitých oblastí, ve kterých dítě vykazuje deficity, k zapisování individuální práce a aktivit a ke zjednodušení pojetí plánu pedagogické podpory/ individuálního vzdělávacího plánu a k přejetí nejdůležitějších bodů z doporučení od PPP/SPC. Do kalendáře pak můžete zanášet důležité termíny schůzek, porad či akcí školy. Diář je přichystán pro práci se dvěma dětmi. Jednotlivé stránky jsou, doufám, intuitivní a zpřehlední dostatečně práci s dítětem. U poslední čtyřstrany doporučuji vepisovat jednotlivé oblasti podpory u každého dítěte (např. oblast "jemná motorika", "grafomotorika", "koordinace oko-ruka", "adaptabilita" aj.) a zaznamenávat sem úroveň zlepšení (potažmo zhoršení) a okolnostní vlivy (např. u adaptability "20.11.2022 poprvé sám iniciuje hru s druhými dětmi" apod.) Pokud objevíte chybu, nejasnost, anebo máte tipy na vylepšení, ozvěte se mi, prosím ([email protected]). Pokusím se o úpravu :) Diář doporučuji vytisknout na velikost A5 a vložit do kroužkové vazby. Jednotlivé listy si pak můžete znovu vytisknout a volně zařadit mezi ostatní, či vkládat listy čisté, obrázky, materiály a jiné.
UUCZ-198006
Nezařazené k předmětu>Diář učitelský>Ostatní>MŠ>Rostliny
80.00