Halloweenská bojovka

Počet stran:
8
Velikost: 5.89 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje:

1x arch na sbírání nálepek pro každé dítě

1x arch s nálepkami

1x popis jednotlivých aktivit na stanovištích

1x arch s netopýry

1x pracovní list s luštěním

1x výsledky k listu

Příprava:

Vytiskněte pro každé dítě arch na sbírání nálepek. Pro sebe si vytiskněte arch s nálepkami tak, abyste měli pro každé dítě 4 barevné nálepky (strašidelný dům, vysmátá dýně, strašidelná dýně, cukrátka). Každému dítěti vytiskněte list s luštěním. Připravte stanoviště.

 

Stanoviště 1: dětem na stanovišti připravte lžíce (doporučuji max 3 lžíce). Na každou lžíci dětem položte “oční bulvu” - může to být pingpongový míček namalovaný jako oko, pro odvážné může být vejce opět namalované jako oko. Dětem připravte dráhu, po které mají oko přenést (doporučuji barevnou lepící pásku na zem). Za splněný úkol od vás dostanou nálepku strašidelného domu.

 

Stanoviště 2: na netopýry napište jména děti a netopýry schovejte na různá místa ve třídě nebo na chodbě školy, případně na dvoře, záleží, kde budete úkoly plnit. Děti hledají netopýra se svým jménem, toho si pak nechají. Za to získají nálepku vysmáté dýně.

 

Stanoviště 3: dětem ve třídě připravte stůl s plastelínou na modelování dýní a přidejte k tomu cedulky se jmény dětí (doporučuji dřevěné špachtle do krku). Děti si samy modelují dýně a následně k nim “přilepí” své jméno a umístí na výstavku.

 

Stanoviště 4: připravte ve třídě místo, kde budou děti luštit list z přílohy. Děti vypočítají příklady a poté opíši výsledky k symbolům. Vy pak jen podle kontrolního listu zkontrolujete dva spodní řádky. Kdo má správně, opět získá nálepku dýně.

 

Odměna: připravte si pro děti malou halloweenskou odměnu. Já jsem jim koupila gumy s halloweenským motivem. Dobře poslouží i nafukovací balónky, ořezávátko apod.

 

TIP: rozdělte si děti do čtyř skupinek, budete tak mít přehled o tom, kde se jaká skupinka nachází. Skupinky se na stanovištích střídají. Usnadníte si tak práci.:)

Další produkty od autora Teach me better

368456
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Materiál obsahuje: Sada domečků (políček) 1 -10. Sada zvířátek Políčka s čísly vytiskněte pro každé dítě, zalaminujte a
25.00 Kč
392509
Nezařazené k předmětu
4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Popis Bláznivá třída je vtipná hra pro stmelení třídního kolektivu nebo jen tak pro uvolnění atmosféry. Materiál
40.00 Kč
404883
Český jazyk
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Sada demonstračních výukových karet s vyjmenovanými slovy. Na každé kartě najdete demonstrační obrázek, vysvětlení
65.00 Kč
398494
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje 15 řetízků do českého jazyka. Děti podle obrázků dopisují slova s hláskami A, M, L, E, S, O, P, U, I
35.00 Kč
Halloweenská bojovka Halloweenská bojovka
Materiál obsahuje: 1x arch na sbírání nálepek pro každé dítě 1x arch s nálepkami 1x popis jednotlivých aktivit na stanovištích 1x arch s netopýry 1x pracovní list s luštěním 1x výsledky k listu Příprava: Vytiskněte pro každé dítě arch na sbírání nálepek. Pro sebe si vytiskněte arch s nálepkami tak, abyste měli pro každé dítě 4 barevné nálepky (strašidelný dům, vysmátá dýně, strašidelná dýně, cukrátka). Každému dítěti vytiskněte list s luštěním. Připravte stanoviště.   Stanoviště 1: dětem na stanovišti připravte lžíce (doporučuji max 3 lžíce). Na každou lžíci dětem položte “oční bulvu” - může to být pingpongový míček namalovaný jako oko, pro odvážné může být vejce opět namalované jako oko. Dětem připravte dráhu, po které mají oko přenést (doporučuji barevnou lepící pásku na zem). Za splněný úkol od vás dostanou nálepku strašidelného domu.   Stanoviště 2: na netopýry napište jména děti a netopýry schovejte na různá místa ve třídě nebo na chodbě školy, případně na dvoře, záleží, kde budete úkoly plnit. Děti hledají netopýra se svým jménem, toho si pak nechají. Za to získají nálepku vysmáté dýně.   Stanoviště 3: dětem ve třídě připravte stůl s plastelínou na modelování dýní a přidejte k tomu cedulky se jmény dětí (doporučuji dřevěné špachtle do krku). Děti si samy modelují dýně a následně k nim “přilepí” své jméno a umístí na výstavku.   Stanoviště 4: připravte ve třídě místo, kde budou děti luštit list z přílohy. Děti vypočítají příklady a poté opíši výsledky k symbolům. Vy pak jen podle kontrolního listu zkontrolujete dva spodní řádky. Kdo má správně, opět získá nálepku dýně.   Odměna: připravte si pro děti malou halloweenskou odměnu. Já jsem jim koupila gumy s halloweenským motivem. Dobře poslouží i nafukovací balónky, ořezávátko apod.   TIP: rozdělte si děti do čtyř skupinek, budete tak mít přehled o tom, kde se jaká skupinka nachází. Skupinky se na stanovištích střídají. Usnadníte si tak práci.:)
UUCZ-392455
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Projekty>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
45.00