Já mám, kdo má? Den dětí

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, MŠ - předškoláci
Kategorie:
Já mám, kdo má
Téma:
Den dětí
Počet stran:
13
Velikost: 17.29 MB
Prodávající:
Nahráno: 12. 05. 2022
Cena:
28 Kč vč. DPH
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Den dětí. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou.

Příprava

Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk sudých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Já mám, kdo má? Den dětí Já mám, kdo má? Den dětí
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Den dětí. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk sudých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
137889
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>MŠ - předškoláci>Den dětí
28.00