Já mám, kdo má? Léto

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, MŠ - předškoláci
Kategorie:
Já mám, kdo má
Téma:
Léto
Počet stran:
15
Velikost: 14.83 MB
Prodávající:
Nahráno: 13. 05. 2022
Cena:
28 Kč vč. DPH
Aktivita obsahuje 28 hracích kartiček na téma Léto. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou.

Příprava

Aktivita obsahuje 28 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk sudých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Já mám, kdo má? Léto Já mám, kdo má? Léto
Aktivita obsahuje 28 hracích kartiček na téma Léto. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava Aktivita obsahuje 28 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk sudých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
138267
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>MŠ - předškoláci>Léto
28.00