JAK TO CHODÍ NA DVORKU- téma HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA

Počet stran:
34
Velikost: 1.81 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 2. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Náměty na vzdělávací aktivity s dětmi, propojené s řečovým, či hudebním doprovodem. Inspirace při sestavování týdenní TEMATICKÉ PŘÍPRAVY, využití při ŘÍZENÝCH činnostech. Poznáváme hospodářská zvířata a jejich mláďata. 

Popis: JAK TO CHODÍ NA DVORKU- poznáváme hospodářská zvířata a jejich mláďata, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity, podporující všestranný rozvoj dětí.
Prostřednictvím autorských aktivit, propojených se slovním, či hudebním doprovodem, rozvíjíme u dětí pohybové dovednosti, zrakové a sluchové vnímání, pozornost, myšlení, artikulační dovednosti, spolupráci a další. Hravou formou podporujeme u dětí získávání vědomostí o hospodářských zvířatech.
Téma hospodářská zvířátka je ve školce stále aktuální, zvláště pak v jarním období. Poznávání zvířátek a nabízené aktivity ocení zejména ty nejmladší děti, které se učí zvířátka pojmenovat, určit zvuk, kterým se dané zvíře dorozumívá, seznamovat se s mláďaty, vzhledem jednotlivých zvířátek a další...

Říkanky a písničky provázejí děti neustále a ve spojení s pohybem mají nezastupitelnou roli v jejich osobnostně- sociálním rozvoji. Součástí jsou pracovní listy a velké omalovánky hospodářských zvířátek pro nejmenší

doporučená věková skupina: 3- 4 roky
 

obsah: 

1. KAMARÁDI NA DVORKU (pohybová hra s písničkou, nápěv Tři citronky. Poznáváme zvuky jednotlivých zvířátek, procvičujeme sluchové vnímání, myšlení)
2. NA OVEČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, hbitost, postřeh)
3. NA SLEPIČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pohyb. dovednosti, jemnou motoriku- špetkový úchop)
4. NA UTÍKAJÍCÍHO KRÁLÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, jména kamarádů ve skupině, prostorovou orientaci)
5. SLEPIČKO, JAK ZPÍVÁŠ? (pohybová hra s písničkou, nápěv Komáři se ženili. Procvičujeme artikulační dovednosti, gymnastiku mluvidel, zvuky jednotlivých zvířat)
6. NA UTÍKAJÍCÍ PRASÁTKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost)
7. NA KŮZLÁTKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, jména kamarádů ve skupině, podporujeme radost z pohybu)
8. CO DĚLÁME NA DVORKU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, pohybové dovednosti, zvuky zvířat)
9. KDO CO MÁ, TEN SI S NÁMI ZABĚHÁ (pohybová hra, procvičujeme myšlení, hravou formou upevňujeme znalosti o typických znacích jednotlivých hospodářských zvířat)
10. NA VAJÍČKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost, prostorovou orientaci)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

61618
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book Co si jabloň zpívala- aktivity na téma JABLÍČKA, poskytuje autorské náměty na aktivity se slovním/hudebním
175.00 Kč
60295
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Didaktické hry
Krátké, jednoduché, uvítací hry s říkankou a písničkou pro nejmenší děti, soustředěné do komunitního kruhu, Popis e
100.00 Kč
131443
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Ebook NÁMOŘNICKÝ TÝDEN- témá NÁMOŘNÍCI, MOŘE, poskytuje autorské náměty a inspiraci na různorodé aktivity doprovázené
145.00 Kč
335183
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Autorský e-book HOUBIČKOVÉ KRÁTKOHRÁTKY- téma HOUBY, nabízí různorodé POHYBOVÉ aktivity provázané s jednoduchým slovním
150.00 Kč
JAK TO CHODÍ NA DVORKU- téma HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA JAK TO CHODÍ NA DVORKU- téma HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA
Náměty na vzdělávací aktivity s dětmi, propojené s řečovým, či hudebním doprovodem. Inspirace při sestavování týdenní TEMATICKÉ PŘÍPRAVY, využití při ŘÍZENÝCH činnostech. Poznáváme hospodářská zvířata a jejich mláďata.  Popis: JAK TO CHODÍ NA DVORKU- poznáváme hospodářská zvířata a jejich mláďata, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity, podporující všestranný rozvoj dětí. Prostřednictvím autorských aktivit, propojených se slovním, či hudebním doprovodem, rozvíjíme u dětí pohybové dovednosti, zrakové a sluchové vnímání, pozornost, myšlení, artikulační dovednosti, spolupráci a další. Hravou formou podporujeme u dětí získávání vědomostí o hospodářských zvířatech. Téma hospodářská zvířátka je ve školce stále aktuální, zvláště pak v jarním období. Poznávání zvířátek a nabízené aktivity ocení zejména ty nejmladší děti, které se učí zvířátka pojmenovat, určit zvuk, kterým se dané zvíře dorozumívá, seznamovat se s mláďaty, vzhledem jednotlivých zvířátek a další... Říkanky a písničky provázejí děti neustále a ve spojení s pohybem mají nezastupitelnou roli v jejich osobnostně- sociálním rozvoji. Součástí jsou pracovní listy a velké omalovánky hospodářských zvířátek pro nejmenší doporučená věková skupina: 3- 4 roky   obsah:  1. KAMARÁDI NA DVORKU (pohybová hra s písničkou, nápěv Tři citronky. Poznáváme zvuky jednotlivých zvířátek, procvičujeme sluchové vnímání, myšlení) 2. NA OVEČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, hbitost, postřeh) 3. NA SLEPIČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pohyb. dovednosti, jemnou motoriku- špetkový úchop) 4. NA UTÍKAJÍCÍHO KRÁLÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, jména kamarádů ve skupině, prostorovou orientaci) 5. SLEPIČKO, JAK ZPÍVÁŠ? (pohybová hra s písničkou, nápěv Komáři se ženili. Procvičujeme artikulační dovednosti, gymnastiku mluvidel, zvuky jednotlivých zvířat) 6. NA UTÍKAJÍCÍ PRASÁTKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost) 7. NA KŮZLÁTKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, jména kamarádů ve skupině, podporujeme radost z pohybu) 8. CO DĚLÁME NA DVORKU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, pohybové dovednosti, zvuky zvířat) 9. KDO CO MÁ, TEN SI S NÁMI ZABĚHÁ (pohybová hra, procvičujeme myšlení, hravou formou upevňujeme znalosti o typických znacích jednotlivých hospodářských zvířat) 10. NA VAJÍČKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost, prostorovou orientaci)
UUCZ-61203
Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Jaro>Léto>Živočichové>Savci
150.00