KALENDÁŘ K DOTVOŘENÍ 2024

Téma:
Počet stran:
15
Velikost: 6.69 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

KALENDÁŘ K VLASTNÍMU DOTVOŘENÍ PRO ROK 2024  

Kalendář k dotvoření je ideální jako dárek pro babičky a dědečky od vnoučat. Děti ho dotvoří dle fantazie s použitím různých materiálů a technik. 

Oblíbené jsou například otisky rukou nebo nohou a z nich dokreslený obrázek, lepení barevných papírů, tkaniček, nebo např. sněhulák z vaty či vatových odličovacích tamponků, obrázky z podzimního listí, obtisknuté bublinkové fólie, nasušené květy, atd. 

Lze použít i foukací fixy, voskovky, různé látky, provázky, vatové tampony, různé techniky malování, razítkování atd. 

Pokud nechcete tvořit, můžete do prázdného prostoru nalepit např. fotografie. 

Pro inspiraci se můžete podívat do naší facebookové skupinky VERDAEL dětem na příspěvky z minulých let  https://www.facebook.com/groups/499158333951429/permalink/669812606886000

Kalendář obsahuje:

  • 12 A4 s jednotlivými měsíci a volným místem pro Vaši tvorbu
  • 1 titulní list s věnováním
  • 1 titulní list bez věnování
  • tipy na to, co vytvořit do jednotlivých měsíců
  • návod na výrobu 

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces - zejména pro použití ve výtvarné výchově a k procvičení různých druhů výtvarných technik. Zároveň si u něj děti procvičí měsíce a roční období a zejména to, co se v jednotlivých měsících v roce děje a jaké obrázky jednotlivé měsíce mohou charakterizovat. 

 

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

392639
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
ČERNÝ PETR - HALLOWEEN Karetní hra pro ty, kteří mají rádi strašidelnou atmosféru Halloweenu a rádi si zahrají karetní
42.00 Kč
316775
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ Pohádková stezka s úkoly ZAKLETÉ POHÁDKOVÉ KRÁLOVSTVÍ přivede děti do zakletého království
95.00 Kč
583792
Zeměpis
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
STEZKA DĚTI Z CELÉHO SVĚTA Tato stezka je obzvlášť vhodná pro přípravu na DEN DĚTÍ, ale můžete ji hrát kdykoliv jindy
110.00 Kč
72784
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Halloweenská pátračka (treasure hunt) je hra určená ke zpestření strašidelné noci v domácím prostředí. Obsahuje úvodní
70.00 Kč
KALENDÁŘ K DOTVOŘENÍ 2024 KALENDÁŘ K DOTVOŘENÍ 2024
KALENDÁŘ K VLASTNÍMU DOTVOŘENÍ PRO ROK 2024   Kalendář k dotvoření je ideální jako dárek pro babičky a dědečky od vnoučat. Děti ho dotvoří dle fantazie s použitím různých materiálů a technik.  Oblíbené jsou například otisky rukou nebo nohou a z nich dokreslený obrázek, lepení barevných papírů, tkaniček, nebo např. sněhulák z vaty či vatových odličovacích tamponků, obrázky z podzimního listí, obtisknuté bublinkové fólie, nasušené květy, atd.  Lze použít i foukací fixy, voskovky, různé látky, provázky, vatové tampony, různé techniky malování, razítkování atd.  Pokud nechcete tvořit, můžete do prázdného prostoru nalepit např. fotografie.  Pro inspiraci se můžete podívat do naší facebookové skupinky VERDAEL dětem na příspěvky z minulých let  https://www.facebook.com/groups/499158333951429/permalink/669812606886000 Kalendář obsahuje: 12 A4 s jednotlivými měsíci a volným místem pro Vaši tvorbu 1 titulní list s věnováním 1 titulní list bez věnování tipy na to, co vytvořit do jednotlivých měsíců návod na výrobu  Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces - zejména pro použití ve výtvarné výchově a k procvičení různých druhů výtvarných technik. Zároveň si u něj děti procvičí měsíce a roční období a zejména to, co se v jednotlivých měsících v roce děje a jaké obrázky jednotlivé měsíce mohou charakterizovat.   
UUCZ-348455
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Předloha ke kreslení>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Vánoce
45.00