KVĚTINÁČE - stíny

Ročník:
Téma:
Počet stran:
6
Velikost: 6.63 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 3. 2022
Cena:
69 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

Výuková pomůcka KVĚTINÁČE – stíny slouží k upevnění prostorové orientace (vlevo, vpravo, nahoře, dole, uprostřed, vedle, pod, nad).

U menších dětí je nutná spolupráce rodiče. Dítě si vybere kartu s popisem nebo obrázkem, kde je uvedeno, kam má umístit barevný květináč (do skříně - na kterou polici). 

Aktivitu vytiskněte tak, že budou k hrací kartě vytištěné dvě sady karet. První jen s textem a druhá jen s obrázky. Lze ji pak použít více způsoby. Např. dítě hledá kartu s obrázkem podle toho, jaký popis mu rodič přečte. Nebo nejmenší děti mohou jen podle obrázkové karty skládat květináče do polic.

U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě učení prostorové orientace procvičují i motoriku. Kartičky s květináči připevňují nejen na správné místo do skříně, ale i k správnému stínu na hrací kartě.

Set obsahuje hrací kartu (skříň + stíny květináčů) ve formátu A4, 9 kartiček s květináči,16 karet s obrázky a 16 karet s textem.

 

Návod na použití:

Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovanou hrací kartu, kde je skříň se stíny květináčů, připevněte suché zipy. Zalaminované kartičky květináčů obstřihněte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminované karty s popisem, kam umístnit květináče, rozstříhejte. 

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

14667
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti přiřazují správné barvy ke kolečku. Barevné dílky se připevňují na podklad suchým zipem. Barevné kolečko se může
25.00 Kč
63473
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Kdo nám dává mléko? Odkud bereme klubíčka vlny? Procvičte si s dětmi zvířátka, důvody proč je chováme a jaký z nich máme
25.00 Kč
77231
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada obsahuje tyto aktivity: SNĚHULÁCI - stíny BRUSLAŘI - stíny VÁNOČNÍ SKLÁDANKY na podkladu VÁNOČNÍ PEXESO MIKULÁŠ -
75.00 Kč
165437
Prvouka
1., 2., 3.
Didaktické hry
Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout
25.00 Kč
KVĚTINÁČE - stíny KVĚTINÁČE - stíny
  Výuková pomůcka KVĚTINÁČE – stíny slouží k upevnění prostorové orientace (vlevo, vpravo, nahoře, dole, uprostřed, vedle, pod, nad). U menších dětí je nutná spolupráce rodiče. Dítě si vybere kartu s popisem nebo obrázkem, kde je uvedeno, kam má umístit barevný květináč (do skříně - na kterou polici).  Aktivitu vytiskněte tak, že budou k hrací kartě vytištěné dvě sady karet. První jen s textem a druhá jen s obrázky. Lze ji pak použít více způsoby. Např. dítě hledá kartu s obrázkem podle toho, jaký popis mu rodič přečte. Nebo nejmenší děti mohou jen podle obrázkové karty skládat květináče do polic. U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě učení prostorové orientace procvičují i motoriku. Kartičky s květináči připevňují nejen na správné místo do skříně, ale i k správnému stínu na hrací kartě. Set obsahuje hrací kartu (skříň + stíny květináčů) ve formátu A4, 9 kartiček s květináči,16 karet s obrázky a 16 karet s textem.   Návod na použití: Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovanou hrací kartu, kde je skříň se stíny květináčů, připevněte suché zipy. Zalaminované kartičky květináčů obstřihněte a přilepte na ně druhé části suchých zipů. Zalaminované karty s popisem, kam umístnit květináče, rozstříhejte. 
UUCZ-8572
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>1.>Rostliny
69.00