Kvíz pro chytré hlavičky

Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 16.68 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 5. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Zábavný kvíz zejména pro předškolní děti a malé školáky. Je využitelný doma i v kolektivu a jeho realizaci si můžete přizpůsobit.
Hra obsahuje:

  • 153 karet s otázkami z nejrůznějších oblastí (příroda, zdraví, chování, rok, doprava apod.)
  • žetony za správné odpovědi

Princip hry je jednoduchý. Karty a žetony stačí vystřihnout (doporučuji na tvrdší papír či zalaminovat). Potom je čas na otázky. Za správnou odpověď, získáváte žeton. Vyhrává hráč s nejvíce žetony.

Abychom zamezili soutěžení mezi dětmi, můžeme žetony opomenout nebo si určit cíl, kolik potřebujeme dohromady nasbírat. Některé otázky je vhodné podpořit názorně pro lepší pochopení.

Odpovědi se nachází přímo na kartičce, jak je uvedeno na obrázku, pokud byste potřebovali odpovědi zvlášť, zakupte si tento materiál a kontaktujte mě do mailu: [email protected] a domluvíme se :)

Další produkty od autora Anna Fajtová

35528
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Čarodějnice jsou velice oblíbeným tématem (nejen) v mateřské škole. Proto je Vám nyní k dispozici soubor čarodějnických
30.00 Kč
152700
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Prázdniny utíkají jako voda, chcete se s předstihem připravit (nejen) na začátek nového školního roku ve školce? Mám
100.00 Kč
36080
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
V souboru najdete několik her využitelných k tématu Dne dětí, ale upotřebíte je např. i při dětských oslavách nebo během
120.00 Kč
210732
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Advent se blíží! Zpříjemněte si ho velkým souborem aktivit s adventní tematikou <3 Soubor obsahuje 129 stran. Najdete v
145.00 Kč
Kvíz pro chytré hlavičky Kvíz pro chytré hlavičky
Zábavný kvíz zejména pro předškolní děti a malé školáky. Je využitelný doma i v kolektivu a jeho realizaci si můžete přizpůsobit. Hra obsahuje: 153 karet s otázkami z nejrůznějších oblastí (příroda, zdraví, chování, rok, doprava apod.) žetony za správné odpovědi Princip hry je jednoduchý. Karty a žetony stačí vystřihnout (doporučuji na tvrdší papír či zalaminovat). Potom je čas na otázky. Za správnou odpověď, získáváte žeton. Vyhrává hráč s nejvíce žetony. Abychom zamezili soutěžení mezi dětmi, můžeme žetony opomenout nebo si určit cíl, kolik potřebujeme dohromady nasbírat. Některé otázky je vhodné podpořit názorně pro lepší pochopení. Odpovědi se nachází přímo na kartičce, jak je uvedeno na obrázku, pokud byste potřebovali odpovědi zvlášť, zakupte si tento materiál a kontaktujte mě do mailu: [email protected] a domluvíme se :)
UUCZ-35593
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Dopravní prostředky>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Ovoce-zelenina>Povolání>Pohádky>Roční období>Vánoce
60.00