Mé cíle

Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 509.27 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 3. 2024
Sdílet:

Návod k výrobě: Všechny listy vytiskneme, dva z nich nastříháme na kartičky

Jak s materiálem pracovat:

1) List s pirátskou zátokou je pro celý kalendářní rok. Dětem vytiskneme slabě natištěný list jako podkladový obrázek. Děti si na list Mé cíle napíší své cíle do okýnek pro jednotlivé měsíce. Mohou cíle psát samozřejmě během roku i postupně. K cílům si napíší, jak je chtějí dosáhnout, co pro to udělají. List s pirátskou zátokou si děti nastříhají na vyznačené čtverečky. Každý měsíc, až svůj cíl splní, si vezmou daný čtvereček a nalepí si ho na vyznačené místo na podkladovém obrázku (měsíce jsou tam podle čísel). Vznikající obrázek pirátů v zátoce si průběžně vybarvují, nakonec ho mají v prosinci kompletní, cíle jsou splněny. List Mé cíle jim zůstane jako seznam, čeho všeho za ten rok děti dosáhly a mohou si ho společně s vybarveným listem vystavit.

2) List s pirátem a dalekohledem je pro plány splnitelné dřív než za 12 měsíců, tzn. děti budou mít obrázek zkompletovaný rychleji. Princip je stejný jako u předešlého listu. Po splnění cíle, si děti vybarvují čtverečky postupně jaké chtějí. Vznikne jim obrázek piráta, vyhlížejícího své cíle. 

 

Další produkty od autora Iva Bartoňková

48091
Anglický jazyk
3., 4., 5., 6., 7.
Já mám, kdo má
Obsah: 18 karet s 18 domácími zvířaty, včetně černobílé verze Cíl: Procvičení slovní zásoby farm animals, procvičení
30.00 Kč
18794
Anglický jazyk
5., 6., 7.
Pracovní listy
Cíl : Procvičení slovíček na téma Láska. Návod k výrobě: 1. Colour the hearts – pracovní list vytiskneme a rozdáme dětem
30.00 Kč
41301
Anglický jazyk
5., 6., 7.
Bingo
Materiál slouží k procvičení a upevnění slovní zásoby na téma Clothes Návod k výrobě: Bingo karty i kartičky se slovíčky
30.00 Kč
775
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Návod k výrobě: Karty vytiskneme, zalaminujeme a nastříháme. Možno udělat v rohu dírku a navléct na knihkařský kroužek
30.00 Kč
Mé cíle Mé cíle
Návod k výrobě: Všechny listy vytiskneme, dva z nich nastříháme na kartičky Jak s materiálem pracovat: 1) List s pirátskou zátokou je pro celý kalendářní rok. Dětem vytiskneme slabě natištěný list jako podkladový obrázek. Děti si na list Mé cíle napíší své cíle do okýnek pro jednotlivé měsíce. Mohou cíle psát samozřejmě během roku i postupně. K cílům si napíší, jak je chtějí dosáhnout, co pro to udělají. List s pirátskou zátokou si děti nastříhají na vyznačené čtverečky. Každý měsíc, až svůj cíl splní, si vezmou daný čtvereček a nalepí si ho na vyznačené místo na podkladovém obrázku (měsíce jsou tam podle čísel). Vznikající obrázek pirátů v zátoce si průběžně vybarvují, nakonec ho mají v prosinci kompletní, cíle jsou splněny. List Mé cíle jim zůstane jako seznam, čeho všeho za ten rok děti dosáhly a mohou si ho společně s vybarveným listem vystavit. 2) List s pirátem a dalekohledem je pro plány splnitelné dřív než za 12 měsíců, tzn. děti budou mít obrázek zkompletovaný rychleji. Princip je stejný jako u předešlého listu. Po splnění cíle, si děti vybarvují čtverečky postupně jaké chtějí. Vznikne jim obrázek piráta, vyhlížejícího své cíle. 
 
UUCZ-231038
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Piráti, námořníci, moře
30.00