Mé cíle

Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 509.27 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Návod k výrobě: Všechny listy vytiskneme, dva z nich nastříháme na kartičky

Jak s materiálem pracovat:

1) List s pirátskou zátokou je pro celý kalendářní rok. Dětem vytiskneme slabě natištěný list jako podkladový obrázek. Děti si na list Mé cíle napíší své cíle do okýnek pro jednotlivé měsíce. Mohou cíle psát samozřejmě během roku i postupně. K cílům si napíší, jak je chtějí dosáhnout, co pro to udělají. List s pirátskou zátokou si děti nastříhají na vyznačené čtverečky. Každý měsíc, až svůj cíl splní, si vezmou daný čtvereček a nalepí si ho na vyznačené místo na podkladovém obrázku (měsíce jsou tam podle čísel). Vznikající obrázek pirátů v zátoce si průběžně vybarvují, nakonec ho mají v prosinci kompletní, cíle jsou splněny. List Mé cíle jim zůstane jako seznam, čeho všeho za ten rok děti dosáhly a mohou si ho společně s vybarveným listem vystavit.

2) List s pirátem a dalekohledem je pro plány splnitelné dřív než za 12 měsíců, tzn. děti budou mít obrázek zkompletovaný rychleji. Princip je stejný jako u předešlého listu. Po splnění cíle, si děti vybarvují čtverečky postupně jaké chtějí. Vznikne jim obrázek piráta, vyhlížejícího své cíle. 

 

Další produkty od autora Iva Bartoňková

774
Anglický jazyk
Motivační náramky - posilující hodnocení. Dají se vytisknout na bílý papír nebo se vystřihnou a nalepí na papír barevný
25.00 Kč
14916
Anglický jazyk
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pět aktivit: Say and Cover, Say and Cover – young learners, Read and Cover, Read and Cover – young learners, Mini book
45.00 Kč
231328
Anglický jazyk
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Dva motivy listů pro stanovení si cílů a plánu, jak jich dosáhnout, na kalendářní rok nebo delší časový úsek. Návod k
30.00 Kč
322351
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Šest druhů záložek, každý druh má šest různých tvarů, dohromady 36 záložek. Na záložkách jsou slovní hříčky týkající se
25.00 Kč
Mé cíle Mé cíle
Návod k výrobě: Všechny listy vytiskneme, dva z nich nastříháme na kartičky Jak s materiálem pracovat: 1) List s pirátskou zátokou je pro celý kalendářní rok. Dětem vytiskneme slabě natištěný list jako podkladový obrázek. Děti si na list Mé cíle napíší své cíle do okýnek pro jednotlivé měsíce. Mohou cíle psát samozřejmě během roku i postupně. K cílům si napíší, jak je chtějí dosáhnout, co pro to udělají. List s pirátskou zátokou si děti nastříhají na vyznačené čtverečky. Každý měsíc, až svůj cíl splní, si vezmou daný čtvereček a nalepí si ho na vyznačené místo na podkladovém obrázku (měsíce jsou tam podle čísel). Vznikající obrázek pirátů v zátoce si průběžně vybarvují, nakonec ho mají v prosinci kompletní, cíle jsou splněny. List Mé cíle jim zůstane jako seznam, čeho všeho za ten rok děti dosáhly a mohou si ho společně s vybarveným listem vystavit. 2) List s pirátem a dalekohledem je pro plány splnitelné dřív než za 12 měsíců, tzn. děti budou mít obrázek zkompletovaný rychleji. Princip je stejný jako u předešlého listu. Po splnění cíle, si děti vybarvují čtverečky postupně jaké chtějí. Vznikne jim obrázek piráta, vyhlížejícího své cíle. 
 
UUCZ-231038
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Piráti, námořníci, moře
30.00