NEJEN školkový adventní kalendář

Téma:
Počet stran:
26
Velikost: 7.27 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Období Vánoc - čas, který miluje snad každý z nás. Je to doba plná kouzel, překvapení, lásky a společně stráveného času. A tak vznikl tento NEJEN školkový adventní kalendář. Aby čas, který společně strávíte, byl ještě o něco bohatší.

Kalendář je navržený tak, abyste ho mohli využít ve školce (škole), určitě ho ale můžete použít i doma se svými dětmi. Obsahuje 26 kartiček, které jsou seřazené za sebou tak, jak to vyhovuje mě (organizace adventu je v každé MŠ jiná). Samozřejmě, pořadí kartiček si můžete libovolně přeházet. V souboru jsou 2 kartičky navíc, kdyby se vám nějaká nehodila. Úkoly jsou v kalendáři různé – některé povídací, některé kreslící, budete péct perníčky, zdobit je, hrát hry, vyrábět a tak různě.

V kalendáři jsou zakomponovány 3 didaktické aktivity. Součástí adventního kalendáře je také betlém s vánočním příběhem. Betlém je ve dvou velikostech – A4 nebo A3. Sami si můžete vybrat, který se vám líbí víc. Jak s ním pracovat se dozvíte v souboru.

Poslední a naprosto nepostradatelnou součástí kalendáře je dopis Ježíškovi. Bez něj by to zkrátka nešlo.

Některé z aktivit jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

Soubor obsahuje:

  • 26 kartiček s „úkolem“ do adventního kalendáře (v nich již započítány 3 vzdělávací karty)
  • 3 didaktické aktivity – ČERTÍCI (přikládání dle počáteční hlásky – individuální práce/skupinová práce), pracovní list ROZDÍLY (individuální práce/skupinová práce), SERIALITA – vánoční světýlka (skupinová práce)
  • betlém + vánoční příběh - betlém ve dvou velikostech (A4, A3), 13 přikládacích postaviček (též ve dvou velikostech - jesličky, Josef, Marie s Ježíškem, hvězda, anděl, 2 pastýři, 3 velbloudi, 3 králové) + vánoční příběh
  • dopis Ježíškovi

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

497310
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Kolíčkování
Poznají vaše děti barvy, přiřadí obrázek ke stínu, doplní dílek na správné místo do obrázku, určí dva překrývající se
52.00 Kč
456311
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Plánujete ve školce tematický blok na téma povolání? Usnadněte si práci a seznamte děti formou zábavného učení se 6
69.00 Kč
332520
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Předloha ke kreslení
Září se pomalu ale jistě blíží. Přivítejte děti v novém školním roce veselou ručně vyrobenou výzdobou s PDF Šablonami
56.00 Kč
26399
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Jelikož považuji za důležité, aby měly děti dostatečnou všeobecnou informovanost, určitě by měly znát zvířata žijící
78.00 Kč
NEJEN školkový adventní kalendář NEJEN školkový adventní kalendář
Období Vánoc - čas, který miluje snad každý z nás. Je to doba plná kouzel, překvapení, lásky a společně stráveného času. A tak vznikl tento NEJEN školkový adventní kalendář. Aby čas, který společně strávíte, byl ještě o něco bohatší. Kalendář je navržený tak, abyste ho mohli využít ve školce (škole), určitě ho ale můžete použít i doma se svými dětmi. Obsahuje 26 kartiček, které jsou seřazené za sebou tak, jak to vyhovuje mě (organizace adventu je v každé MŠ jiná). Samozřejmě, pořadí kartiček si můžete libovolně přeházet. V souboru jsou 2 kartičky navíc, kdyby se vám nějaká nehodila. Úkoly jsou v kalendáři různé – některé povídací, některé kreslící, budete péct perníčky, zdobit je, hrát hry, vyrábět a tak různě. V kalendáři jsou zakomponovány 3 didaktické aktivity. Součástí adventního kalendáře je také betlém s vánočním příběhem. Betlém je ve dvou velikostech – A4 nebo A3. Sami si můžete vybrat, který se vám líbí víc. Jak s ním pracovat se dozvíte v souboru. Poslední a naprosto nepostradatelnou součástí kalendáře je dopis Ježíškovi. Bez něj by to zkrátka nešlo. Některé z aktivit jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. Soubor obsahuje: 26 kartiček s „úkolem“ do adventního kalendáře (v nich již započítány 3 vzdělávací karty) 3 didaktické aktivity – ČERTÍCI (přikládání dle počáteční hlásky – individuální práce/skupinová práce), pracovní list ROZDÍLY (individuální práce/skupinová práce), SERIALITA – vánoční světýlka (skupinová práce) betlém + vánoční příběh - betlém ve dvou velikostech (A4, A3), 13 přikládacích postaviček (též ve dvou velikostech - jesličky, Josef, Marie s Ježíškem, hvězda, anděl, 2 pastýři, 3 velbloudi, 3 králové) + vánoční příběh dopis Ježíškovi
UUCZ-12999
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Projekty>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>Vánoce
80.00