Pokojíčky

Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
Miminka, MŠ
Kategorie:
Didaktické hry
Téma:
Čerti
Počet stran:
28
Velikost: 41.18 MB
Prodávající:
Nahráno: 17. 11. 2021
Cena:
65 Kč vč. DPH

Andílek. Čertík. Všichni je známe. Ale jak to u nich vypadá, to víte? My už ano. Pojďte se s námi podívat do jejich pokojíčků. Je předvečer svátku svatého Mikuláše, anděl Abeliáš a čert Zachariáš by se měli zítra vydat na pomoc Mikulášovi, ale musí splnit několik úkolů, se kterými si neví rady. A tak povolali na pomoc děti.

Pokojíčky jsou etapovka pro děti od 3 let, jde o gamebook (herní knihu). Součástí etapovky jsou dva příběhy - o tom, jak Abeliáš hledal tři potřebné věci a o tom, jak Zachariáš musel splnit tři úkoly. Úkoly ve hře jsou vymyšleny tak, aby se daly plnit "prsty jedné dlaně", tedy abyste si hru mohli zahrát např. v postýlce před spaním, při čekání u lékaře, během cestování. A vůbec nic k tomu nepotřebujete.

Děti si v rámci plnění úkolů procvičí zrakové vnímání, počítání do pěti, vnímání a rozlišování barev a logické usuzování. A navíc je to perfektní prostor pro popovídání si o mikulášské tradici.

Etapovku nabízíme pouze v barevné verzi. Díky tomu, že úkoly lze plnit i bez pomůcek (kreslení, stříhání, lepení), NENÍ NUTNÉ HRU TISKNOUT (stačí stáhnout do telefonu a otevřít v programu pro PDF soubory).

Co v etapovce najdete:

  • Příběh Abeliáše (13 A4, zlaté rámování)
  • Příběh Zachariáše (13 A4, červené rámování)

JAK HRU HRÁT

Princip gamebooku je jednoduchý: s dětmi čtete příběh, v některých momentech vybíráte, jak bude příběh postupovat dál a děti plní úkoly společně s čertem Zachariášem nebo s andělem Abeliášem. Oba příběhy končí splněním úkolů a zhasnutím lampičky.

Pokojíčky Pokojíčky
Andílek. Čertík. Všichni je známe. Ale jak to u nich vypadá, to víte? My už ano. Pojďte se s námi podívat do jejich pokojíčků. Je předvečer svátku svatého Mikuláše, anděl Abeliáš a čert Zachariáš by se měli zítra vydat na pomoc Mikulášovi, ale musí splnit několik úkolů, se kterými si neví rady. A tak povolali na pomoc děti. Pokojíčky jsou etapovka pro děti od 3 let, jde o gamebook (herní knihu). Součástí etapovky jsou dva příběhy - o tom, jak Abeliáš hledal tři potřebné věci a o tom, jak Zachariáš musel splnit tři úkoly. Úkoly ve hře jsou vymyšleny tak, aby se daly plnit "prsty jedné dlaně", tedy abyste si hru mohli zahrát např. v postýlce před spaním, při čekání u lékaře, během cestování. A vůbec nic k tomu nepotřebujete. Děti si v rámci plnění úkolů procvičí zrakové vnímání, počítání do pěti, vnímání a rozlišování barev a logické usuzování. A navíc je to perfektní prostor pro popovídání si o mikulášské tradici. Etapovku nabízíme pouze v barevné verzi. Díky tomu, že úkoly lze plnit i bez pomůcek (kreslení, stříhání, lepení), NENÍ NUTNÉ HRU TISKNOUT (stačí stáhnout do telefonu a otevřít v programu pro PDF soubory). Co v etapovce najdete: Příběh Abeliáše (13 A4, zlaté rámování) Příběh Zachariáše (13 A4, červené rámování) JAK HRU HRÁT Princip gamebooku je jednoduchý: s dětmi čtete příběh, v některých momentech vybíráte, jak bude příběh postupovat dál a děti plní úkoly společně s čertem Zachariášem nebo s andělem Abeliášem. Oba příběhy končí splněním úkolů a zhasnutím lampičky.
81711
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Miminka>MŠ>Čerti
65.00