Popiš si svůj sešit

Kategorie:
Počet stran:
93
Velikost: 2.82 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 7. 2021
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Připravte pro své žáky (nebo společně s nimi) originální sešity, které je budou doprovázet celým školním rokem.

Materiál obsahuje několik variant jmenovek na sešity, které lze libovolně kombinovat s podkladovými listy. Můžete využít barevné obrázky, anebo můžete pro své žáky připravit obal k vymalování (ideální do prvních hodin v novém školním roce). Podkladové listy můžete tisknout na bílé i barevné papíry (tip: Červená - ČJ, Modrá - M), můžete tak vytvořit velké množství variant obalů. Rozměry jmenovek jsou větší, a proto si je zvládnou popsat i žáci nižších ročníků.

K dispozici jsou jmenovky do předmětu: český jazyk, matematika, prvouka/vlastivěda, anglický jazyk, hudební výchova/zpěvník + jedna univerzální jmenovka.

Kromě jmenovek jsou k dispozici také

  • kartičky, kterými můžete označit místo uložení sešitů.
  • čísla k nalepení na sešity pro rychlý přehled o chybějících sešitech
  • číselný seznam
  • arch s tabulkou na zaznamenávání známek v průběhu roku (nalepte na vnitřní stranu obalu sešitu)

Další produkty od autora Tereza Vavrečková

92780
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Loto
Soubor obsahuje: karty k řazení prvků dle velikosti, karty k určování počtu prvků do 6, kolíčkové karty k určování počtu
75.00 Kč
152853
Matematika
4.
Testy a písemky
100 karet (nejen) s příklady k přepisu Soubor obsahuje 100 karet s příklady a se slovními úlohami a doplňující materiál
55.00 Kč
6518
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje 72 kartiček se slovy a 12 hexagonů. Úkolem žáka je roztřídit kartičky podle doplněného písmene. Materiál
35.00 Kč
113352
Český jazyk
2.
Pracovní listy
Materiál obsahuje 30 karet (vždy po 10 slovních spojeních) zaměřených na pravopis y/ý, i/í po měkký a tvrdých
35.00 Kč
Popiš si svůj sešit Popiš si svůj sešit
Připravte pro své žáky (nebo společně s nimi) originální sešity, které je budou doprovázet celým školním rokem. Materiál obsahuje několik variant jmenovek na sešity, které lze libovolně kombinovat s podkladovými listy. Můžete využít barevné obrázky, anebo můžete pro své žáky připravit obal k vymalování (ideální do prvních hodin v novém školním roce). Podkladové listy můžete tisknout na bílé i barevné papíry (tip: Červená - ČJ, Modrá - M), můžete tak vytvořit velké množství variant obalů. Rozměry jmenovek jsou větší, a proto si je zvládnou popsat i žáci nižších ročníků. K dispozici jsou jmenovky do předmětu: český jazyk, matematika, prvouka/vlastivěda, anglický jazyk, hudební výchova/zpěvník + jedna univerzální jmenovka. Kromě jmenovek jsou k dispozici také kartičky, kterými můžete označit místo uložení sešitů. čísla k nalepení na sešity pro rychlý přehled o chybějících sešitech číselný seznam arch s tabulkou na zaznamenávání známek v průběhu roku (nalepte na vnitřní stranu obalu sešitu)
UUCZ-7373
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
35.00