Rozdělení do skupin - ZVÍŘATA (česky i anglicky)

Počet stran:
33
Velikost: 10.98 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál obsahuje:

- 8 druhů skupin (domácí zvířata, moře a oceán, farma, safari, Antarktida, les, džungle, hmyz)

- 40 karet s jednotlivými zvířaty

- 40 karet se zvířaty a skupinou

- anglickou verzi výše uvedeného

 

Práce s materiálem:

- vytiskněte barevně, zalaminujte a nastřihejte

 

Materiál je primárně tvořen k rozdělování žáků do skupin, kdy si každý vylosuje jeden lístek a podle něj hledá své parťáky do skupiny. Přehledy všech zvířat ve skupině můžete žákům ukázat, ale také nemusíte. To je pouze na Vás a věku/schopností Vašich žáků. První verze (čtverce) lze využít také během rozdělování do dvojic, skupin po třech/čtyřech/pěti. Jelikož jsou přehledy zalaminované lze na ně psát. Buď tedy žákům řeknete, že vytvoří skupiny po 4 a každý tedy hledá dva kamarády nebo pouze škrtnete zvířata, která se v rozdělování nevyskytují. Druhé karty jsou jednodušší, jelikož žáci vidí, jak vypadají zvířata z jejich skupiny. Opět stejný způsob - hledají například pouze dvě zvířata.

Postup je jednoduchý. Nikdo nesmí ukázat spolužákům svojí kartu. Jejich úkolem je pouze chodit mezi sebou a říkat: ,, Ahoj, já jsem delfín. Co jsi ty?" apod. To stejné i s anglickými kartami: ,, Hi, I am dolphin. Who are you?"

Další produkty od autora Vzdělávání hrou

356053
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje podrobný návod a 5 variant, které můžete s žáky využít během výuky matematiky.
25.00 Kč
206862
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Materiál obsahuje: - 2 verze hry Já mám, kdo má (čísla do 20) - 1 číselná řada (čísla 1 - 30) Každá karta obsahuje počet
50.00 Kč
346862
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Nejen demonstrační karty. V materiálu také naleznete způsoby, jak karty využít během výuky matematiky. Pro Mš a 1
30.00 Kč
346860
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Demonstrační karty abecedy (34 písmen), včetně písmen s háčky v pastelových barvách. NA profilu naleznete také pracovní
36.00 Kč
Rozdělení do skupin - ZVÍŘATA (česky i anglicky) Rozdělení do skupin - ZVÍŘATA (česky i anglicky)
Materiál obsahuje: - 8 druhů skupin (domácí zvířata, moře a oceán, farma, safari, Antarktida, les, džungle, hmyz) - 40 karet s jednotlivými zvířaty - 40 karet se zvířaty a skupinou - anglickou verzi výše uvedeného   Práce s materiálem: - vytiskněte barevně, zalaminujte a nastřihejte   Materiál je primárně tvořen k rozdělování žáků do skupin, kdy si každý vylosuje jeden lístek a podle něj hledá své parťáky do skupiny. Přehledy všech zvířat ve skupině můžete žákům ukázat, ale také nemusíte. To je pouze na Vás a věku/schopností Vašich žáků. První verze (čtverce) lze využít také během rozdělování do dvojic, skupin po třech/čtyřech/pěti. Jelikož jsou přehledy zalaminované lze na ně psát. Buď tedy žákům řeknete, že vytvoří skupiny po 4 a každý tedy hledá dva kamarády nebo pouze škrtnete zvířata, která se v rozdělování nevyskytují. Druhé karty jsou jednodušší, jelikož žáci vidí, jak vypadají zvířata z jejich skupiny. Opět stejný způsob - hledají například pouze dvě zvířata. Postup je jednoduchý. Nikdo nesmí ukázat spolužákům svojí kartu. Jejich úkolem je pouze chodit mezi sebou a říkat: ,, Ahoj, já jsem delfín. Co jsi ty?" apod. To stejné i s anglickými kartami: ,, Hi, I am dolphin. Who are you?"
UUCZ-207959
Nezařazené k předmětu>Pravidla třídy>Ostatní>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
35.00