Učitelský diář 2023/2024 barevný

Počet stran:
54
Velikost: 64.19 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 8. 2023
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

Učitelský diář pro rok 2023/2024 pro učitele MŠ

Učitelský diář obsahuje celkem 53 stran, které si můžete libovolně nakombinovat.

Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2023/2024, Organizaci školního roku, editovatelný měsíční kalendář, týdenní přehled, rozdělovače - měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy.

Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář.

Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly.

Osobně využívám titulní stranu a základní přehled - organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady... U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v "jednom balíku".

Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí... A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

1612
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehová hra, kdy úkolem hráčů je co nejrychleji najít společný symbol a pojmenovat ho 31 kartiček s motivem JARO vč
45.00 Kč
92013
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
VÝZDOBA tučňác Šablony k výzdobě třídy nebo oken, celkem 6 různých tučňáků. Soubor obsahuje obrázky v oboustranné
45.00 Kč
3596
Český jazyk - literatura
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Čtenářský deník pro 1.stupeň ZŠ Můžete vybírat z více možností, dle konkrétního žáka. Materiály jsou ve více druzích
50.00 Kč
158720
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Duhový kalendář pro školní rok 2022 / 2023 vč. prázdnin Každý měsíc na A4 Materiál si můžete vytisknout a vyzdobit si
40.00 Kč
Učitelský diář 2023/2024 barevný Učitelský diář 2023/2024 barevný
Učitelský diář pro rok 2023/2024 pro učitele MŠ Učitelský diář obsahuje celkem 53 stran, které si můžete libovolně nakombinovat. Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2023/2024, Organizaci školního roku, editovatelný měsíční kalendář, týdenní přehled, rozdělovače - měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy. Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář. Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly. Osobně využívám titulní stranu a základní přehled - organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady... U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v "jednom balíku". Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí... A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů.
UUCZ-343698
Nezařazené k předmětu>Diář učitelský>MŠ>MŠ - předškoláci
70.00