Učitelský diář 2024/2025 ČERNOBÍLÝ

Počet stran:
76
Velikost: 38.89 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 6. 2024
Sdílet:

Učitelský diář pro rok 2024/2025 pro učitele MŠ

Učitelský diář obsahuje celkem 76 stran, které si můžete libovolně nakombinovat.

Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2024/2025, Organizaci školního roku, měsíční kalendáře k vybarvení, týdenní přehled, rozdělovače – měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy.

Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář.

Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly.

Osobně využívám titulní stranu a základní přehled – organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady… U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v „jednom balíku“.

Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí…A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

46877
Vlastivěda
MŠ - předškoláci, 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
EVROPA 2 – plakáty (podrobnější) Přehledné plakátky velikosti A4 obsahující státy EVROPY – název, vlajku, obyvatele
60.00 Kč
11212
Prvouka
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehová hra, kdy úkolem hráčů je co nejrychleji najít společný symbol a pojmenovat ho 31 kartiček s motivem PODZIM vč
45.00 Kč
524810
Nezařazené k předmětu
Pexeso
Komplet aktivit na téma svatý Patrik Soubor obsahuje: • pexeso • pracovní listy • řazení podle velikosti • grafomotoriku
0.00 Kč
524854
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Domino
Komplet aktivit na téma KNIHA / POHÁDKY Soubor obsahuje: • demonstrační karty (24 obrázků s českým popiskem) • stínové
49.00 Kč
Učitelský diář 2024/2025 ČERNOBÍLÝ Učitelský diář 2024/2025 ČERNOBÍLÝ
Učitelský diář pro rok 2024/2025 pro učitele MŠUčitelský diář obsahuje celkem 76 stran, které si můžete libovolně nakombinovat.Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2024/2025, Organizaci školního roku, měsíční kalendáře k vybarvení, týdenní přehled, rozdělovače – měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy.Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář.Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly.Osobně využívám titulní stranu a základní přehled – organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady… U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v „jednom balíku“.Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí…A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů.
UUCZ-600166
Nezařazené k předmětu>Diář učitelský>MŠ>MŠ - předškoláci
75.00