Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ

Kategorie:
Počet stran:
54
Velikost: 18.23 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 7. 2022
Sdílet:

Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ

Učitelský diář obsahuje celkem 54 stran, které si můžete libovolně nakombinovat.

Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2020/2021, Organizaci školního roku, editovatelný měsíční kalendář, týdenní přehled, rozdělovače - měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy.

Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář.

Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly.

Osobně využívám titulní stranu a základní přehled - organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady... U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v "jednom balíku".

 

Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí...A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů.

Poslední dva roky učím nultý a první ročník ZŠ, proto je v diáři přidaná také klasifikace, kterou můžete využít k zaznamenávání vypracované práce, úkolů či prac. listů nebo k zaznamenávání účasti na online hodinách.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

490706
Nezařazené k předmětu
Pexeso
Komplet aktivit na téma VALENTÝN Soubor obsahuje: • stínové kolíčkové karty • stínové pexeso • pexeso 12 párů • pracovní
35.00 Kč
50309
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Cedulky na dveře na téma KOŤATA / KOČKY Velikost A4 Pro 1. – 3. třídu V souboru dvě možnosti : 1.A, 1.B, 1.C a 1.D až do
35.00 Kč
74615
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
34 různých šablon s označenými kolečky ve velikosti PET víček. Děti mají za úkol skládat víčka či jiné materiály
50.00 Kč
328047
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Pexeso
Pexeso je karetní hra pro nejméně dva hráče zaměřená na paměť a soustředění. Její původní název je Memory (anglicky
35.00 Kč
Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ
Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ Učitelský diář obsahuje celkem 54 stran, které si můžete libovolně nakombinovat. Obsahuje Titulní stranu, roční kalendář 2020/2021, Organizaci školního roku, editovatelný měsíční kalendář, týdenní přehled, rozdělovače - měsíce v roce, kalendář, kontakty, plány, přípravy, informace, třída, poznámky, přehled témat, podklady pro plánování, adresář, záznamy z porad, narozeniny, seznam žáků, platby i volné listy pro vlastní zápisy. Vytisknete si strany, které potřebujete a v pořadí jaké vám vyhovuje. Měsíční rozdělovníky můžete zalaminovat a mít tak přehledněji rozdělený celý diář. Záleží na vaší preferenci. Při oboustranném tisku doporučuji sepsat si čísla stran, aby vám listy pasovaly. Osobně využívám titulní stranu a základní přehled - organizace šk. roku, informace o žácích, kontakty, porady... U plánů a příprav preferuji tvořit každý měsíc zvlášť a případně postupně přidávat, takže si seřadím titulní stranu plány + přehled témat, titulní stranu měsíce, měsíční kalendář, týdenní plánovač, myšlenkovou mapu + plány a mám vše v "jednom balíku".   Při plánovacích záznamech jsem vycházela ze své dvanáctileté praxe v MŠ. Téma si v bodech zaznačím do myšlenkové mapy. Jedna strana slouží k zápisu vzdělávacích cílů, kompetencí...A poté rozepíšu jednotlivé činnosti celého týdne do tabulky. Nechala jsem také nepředvyplněné strany, kdy si můžete zapisovat jak jste zvyklí nebo zvolit úplně jiný systém. K doplnění a poznámkám je tam také několik volných listů. Poslední dva roky učím nultý a první ročník ZŠ, proto je v diáři přidaná také klasifikace, kterou můžete využít k zaznamenávání vypracované práce, úkolů či prac. listů nebo k zaznamenávání účasti na online hodinách.
UUCZ-3594
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci
85.00