Vánoční hrátky s čísly

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
20
Velikost: 2.57 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Vánoční hrátky s čísly je soubor zaměřený na rozvoj matematických představ dětí.

Jak? Hned několika způsoby. Zdobení vánočního stromečku k Vánocům zkrátka patří, a tak prostě nemůže chybět! Dle různého zadání dítě umisťuje ozdoby na odpovídající místo na stromku. S dárečkovými puzzle a číselnými puzzle dítě upevní číselnou řadu. Puzzle s překvapením jsou pro děti velice lákavou aktivitou, neboť díky správnému přiřazování jednotlivých kartiček vznikne z druhé strany obrázek. Poslední aktivitou materiálu je serialita formou „puzzle“.

Aktivity je vhodné zalaminovat pro delší životnost. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

Soubor obsahuje:

  • zdobení vánočního stromu dle zadání ve 3 variantách (čísla, písmena, tvary) – formát A4 + tabulky se zadáním + ozdůbky k přikládání
  • dárečkové počítání – puzzle s číselnou řadou 0-10
  • číselné puzzle s překvapením – oboustranný list s obrázky + podkladová karta
  • číselné puzzle – číselná řada 1-10, 1-20
  • serialita – 2x puzzle na procvičení seriality (1x – 3 prvky, 1x – 4 prvky)

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

12289
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Čerti jsou nedílnou součástí adventního období. Pro vaše děti jsem k tomuto tématu připravila PDF soubor Žerty s čerty I
68.00 Kč
153037
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Narozeninovník
Chtějí vaše děti vědět, kdy mají narozeniny, ale čas je pro ně příliš abstraktním pojmem? Orientaci v čase a znázornění
74.00 Kč
12999
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Kalendář pro děti
Období Vánoc - čas, který miluje snad každý z nás. Je to doba plná kouzel, překvapení, lásky a společně stráveného času
80.00 Kč
43757
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Všechny děti milují rýmy. K dětskému věku to zkrátka patří. Jenže většina dětí v předškolním věku ještě neumí číst
41.00 Kč
Vánoční hrátky s čísly Vánoční hrátky s čísly
Vánoční hrátky s čísly je soubor zaměřený na rozvoj matematických představ dětí. Jak? Hned několika způsoby. Zdobení vánočního stromečku k Vánocům zkrátka patří, a tak prostě nemůže chybět! Dle různého zadání dítě umisťuje ozdoby na odpovídající místo na stromku. S dárečkovými puzzle a číselnými puzzle dítě upevní číselnou řadu. Puzzle s překvapením jsou pro děti velice lákavou aktivitou, neboť díky správnému přiřazování jednotlivých kartiček vznikne z druhé strany obrázek. Poslední aktivitou materiálu je serialita formou „puzzle“. Aktivity je vhodné zalaminovat pro delší životnost. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. Soubor obsahuje: zdobení vánočního stromu dle zadání ve 3 variantách (čísla, písmena, tvary) – formát A4 + tabulky se zadáním + ozdůbky k přikládání dárečkové počítání – puzzle s číselnou řadou 0-10 číselné puzzle s překvapením – oboustranný list s obrázky + podkladová karta číselné puzzle – číselná řada 1-10, 1-20 serialita – 2x puzzle na procvičení seriality (1x – 3 prvky, 1x – 4 prvky)
UUCZ-15028
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Vánoce
60.00