Vánoční slabikové domino

Ročník:
Kategorie:
Téma:
Velikost: 413.91 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 6. 2021
Sdílet:

Hra domino s vánočním motivem, která naučí, rozvíjí, procvičuje určení slabik ve slově. Sada obsahuje 30 kartiček s obrázky, které jsou autorská tvorba. Kartičky je vhodné vystřihnout  a zalaminovat, aby se předešlo zničení. K obrázku na jedné kartičce se přiřazují tečky z jiné kartičky, podle počtu slabik ve slově. Hra je určena primárně pro děti předškolního věku.

Hru můžete využít nejen jako individuální hru, ale i jako hru pro více hráčů nebo ji využít při výuce, kde si zahraje každé dítě. Příklad hry: Děti sedí v kruhu a každé z nich má (jednu? - záleží na počtu dětí) kartičku, společně se seznamují s novými pojmy, společně vytleskávají slabiky a tvoří postupně tvoří "hada" z domina. Kartičky se dají použít pro rozvoj jemné motoriky, řečových dovedností i logopedické prevence. 

Další produkty od autora Tereza Pecánková

35392
Český jazyk
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Procvičování párových souhlásek. Stačí vytisknout zalaminovat a můžete kolíčkovat.
25.00 Kč
19550
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Domino
Slabikové domino se zvířátky. Vhodné pro upevnění slabik a logopedické prevence.
35.00 Kč
19552
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Pexeso se zvířátky, které se přiřazují k anglickým názvům. Vhodné pro doplnění slovní zásoby. Může být využito při
25.00 Kč
15266
Hudební výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Pomůcky k pohádkám Příběhy jedné kapely od Ilji Hurníka. Balení obsahuje 9 ručně kreslených sad pohádek, pexeso, puzzle
85.00 Kč
Vánoční slabikové domino Vánoční slabikové domino
Hra domino s vánočním motivem, která naučí, rozvíjí, procvičuje určení slabik ve slově. Sada obsahuje 30 kartiček s obrázky, které jsou autorská tvorba. Kartičky je vhodné vystřihnout  a zalaminovat, aby se předešlo zničení. K obrázku na jedné kartičce se přiřazují tečky z jiné kartičky, podle počtu slabik ve slově. Hra je určena primárně pro děti předškolního věku. Hru můžete využít nejen jako individuální hru, ale i jako hru pro více hráčů nebo ji využít při výuce, kde si zahraje každé dítě. Příklad hry: Děti sedí v kruhu a každé z nich má (jednu? - záleží na počtu dětí) kartičku, společně se seznamují s novými pojmy, společně vytleskávají slabiky a tvoří postupně tvoří "hada" z domina. Kartičky se dají použít pro rozvoj jemné motoriky, řečových dovedností i logopedické prevence. 
UUCZ-13530
Nezařazené k předmětu>Domino>MŠ>Vánoce
30.00