Včelí hrátky

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
12
Velikost: 3.28 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 9. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Předškolák by měl mít před nástupem do základní školy zvládnuté různé vzdělávací oblasti. Sluchové vnímání je jednou z nich. Právě na procvičení této kompetence je soubor Včelí hrátky zaměřen. S veselými obrázky bude pro vaše děti učení rozlišování počáteční hlásky ve slově nebo počtu slabik, ze kterých se slova skládají, zábava.

V souboru jsou zpracovány 2 aktivity, které se tréninku sluchového vnímání věnují. V první si děti procvičí určování počtu slabik ve slově. Množství je zde znázorněno prsty, a tak aktivitu zvládnou již děti od 4 let. Při práci s druhou aktivitou si děti potrénují určování počáteční hlásky.

Aktivita je určena k laminaci.

PDF soubor obsahuje 12 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 3 strany se včelími okénky k určování počáteční hlásky ve slově ve velikosti A4 + 45 obrázků k přikládání,
  • 4 včelí okénka k určování počtu slabik ve slově + 45 obrázků k přikládání (k této aktivitě využíváme obrázky z aktivity předchozí).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

239821
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Lidské tělo a jeho záhady děti opravdu neskutečně zajímají a baví. Abyste si poznávání těla mohli užít naplno, vytvořila
109.00 Kč
41693
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Loto
Loto se zvířátky je aktivita zaměřená na rozvoj prostorové orientace . S veselými zvířátky si vaše děti procvičí nejen
33.00 Kč
60099
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Milují vaše děti houby a houbaření ? Pak je pro vás tematický soubor pracovních listů Houbohrátky jako stvořen. Na vaše
110.00 Kč
35867
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Pokud máte doma či ve třídě milovníky dinosaurů , hra Dinosauří putování je přesně to, co potřebujete. Při této stolní
74.00 Kč
Včelí hrátky Včelí hrátky
Předškolák by měl mít před nástupem do základní školy zvládnuté různé vzdělávací oblasti. Sluchové vnímání je jednou z nich. Právě na procvičení této kompetence je soubor Včelí hrátky zaměřen. S veselými obrázky bude pro vaše děti učení rozlišování počáteční hlásky ve slově nebo počtu slabik, ze kterých se slova skládají, zábava. V souboru jsou zpracovány 2 aktivity, které se tréninku sluchového vnímání věnují. V první si děti procvičí určování počtu slabik ve slově. Množství je zde znázorněno prsty, a tak aktivitu zvládnou již děti od 4 let. Při práci s druhou aktivitou si děti potrénují určování počáteční hlásky. Aktivita je určena k laminaci. PDF soubor obsahuje 12 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 3 strany se včelími okénky k určování počáteční hlásky ve slově ve velikosti A4 + 45 obrázků k přikládání, 4 včelí okénka k určování počtu slabik ve slově + 45 obrázků k přikládání (k této aktivitě využíváme obrázky z aktivity předchozí).
UUCZ-24317
Nezařazené k předmětu>Skládačky>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Jaro>Léto>Včely
60.00