Žerty s čerty II.

Počet stran:
40
Velikost: 3.29 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Jak jsem slíbila, druhý soubor s čertíkem Pepíkem ŽERTY S ČERTY II. je tady!

Aktivity, které soubor obsahuje, jsou zaměřené především na rozvoj jazyka, řeči a sluchového vnímání. V první části souboru se děti hravou formou seznámí s celou abecedou, ve které přikládají odpovídající obrázek ke správné hlásce. S Pepíkovými rýmy šprýmy děti procvičí fonematický sluch. Aktivitu zvládnou i děti, které zatím písmenka příliš neznají, neboť je plná názorných obrázků, u kterých děti samy pojmenování vyvodí. A aby toho nebylo málo, v hláskohraní děti procvičí kromě zrakového vnímání také vnímání sluchové. K hlavnímu obrázku děti pomocí kolíčku vyberou druhý, začínající stejnou počáteční hláskou. 

Aktivitu je vhodné zalaminovat pro delší životnost. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

Soubor obsahuje:

  • ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků v podobě půlkruhu k přikládání
  • PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky v podobě půlkruhu k přikládání
  • HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování)

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

140419
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Jak to vlastně funguje s vývojem (nejen hmyzu) je pro děti neskutečně zajímavé. Hmyz se v těchto teplých dnech hemží
71.00 Kč
15028
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Vánoční hrátky s čísly je soubor zaměřený na rozvoj matematických představ dětí. Jak? Hned několika způsoby. Zdobení
60.00 Kč
456311
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Plánujete ve školce tematický blok na téma povolání? Usnadněte si práci a seznamte děti formou zábavného učení se 6
69.00 Kč
9840
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
V souboru Vláček plný zvířátek se vaše děti mohou těšit na legrační zvířátka, se kterými si procvičí především sluchové
29.00 Kč
Žerty s čerty II. Žerty s čerty II.
Jak jsem slíbila, druhý soubor s čertíkem Pepíkem ŽERTY S ČERTY II. je tady! Aktivity, které soubor obsahuje, jsou zaměřené především na rozvoj jazyka, řeči a sluchového vnímání. V první části souboru se děti hravou formou seznámí s celou abecedou, ve které přikládají odpovídající obrázek ke správné hlásce. S Pepíkovými rýmy šprýmy děti procvičí fonematický sluch. Aktivitu zvládnou i děti, které zatím písmenka příliš neznají, neboť je plná názorných obrázků, u kterých děti samy pojmenování vyvodí. A aby toho nebylo málo, v hláskohraní děti procvičí kromě zrakového vnímání také vnímání sluchové. K hlavnímu obrázku děti pomocí kolíčku vyberou druhý, začínající stejnou počáteční hláskou.  Aktivitu je vhodné zalaminovat pro delší životnost. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. Soubor obsahuje: ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků v podobě půlkruhu k přikládání PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky v podobě půlkruhu k přikládání HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování)
UUCZ-12680
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Kolíčkování>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima
70.00