Žerty s čerty II.

Počet stran:
40
Velikost: 3.29 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 6. 2022
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

> ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků k přikládání > PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky k přikládání > HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování)

POPIS:

Jak jsem slíbila, druhý soubor s čertíkem Pepíkem ŽERTY S ČERTY II. je tady!

Aktivity, které soubor obsahuje, jsou zaměřené především na rozvoj jazyka, řeči a sluchového vnímání. V první části souboru se děti hravou formou seznámí s celou abecedou, ve které přikládají odpovídající obrázek ke správné hlásce. S Pepíkovými rýmy šprýmy děti procvičí fonematický sluch. Aktivitu zvládnou i děti, které zatím písmenka příliš neznají, neboť je plná názorných obrázků, u kterých děti samy pojmenování vyvodí. A aby toho nebylo málo, v hláskohraní děti procvičí kromě zrakového vnímání také vnímání sluchové. K hlavnímu obrázku děti pomocí kolíčku vyberou druhý, začínající stejnou počáteční hláskou. 

Aktivitu je vhodné zalaminovat pro delší životnost.

Soubor obsahuje:

  • ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků v podobě půlkruhu k přikládání
  • PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky v podobě půlkruhu k přikládání
  • HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování)

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

152832
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pexeso
Máte ve školce rozlišovací značky , které už se vám okoukaly? Pak jste tady správně. V rámci barevné výzdoby do školky
32.98 Kč
19661
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Celoroční tematická hra
Mám pro vás názorně didaktickou pomůcku , díky které se vaše děti lépe zorientují v čase, který je pro ně v předškolním
90.00 Kč
256480
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Chcete si s dětmi procvičit zrakové vnímání a znalost barev v zimním období? Pokud jste si odpověděli ano, pak se vám
48.00 Kč
10364
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
To, že má člověk oči, uši, nos, pusu a ruce ví každé dítě. Vědí ale vaše děti, jak se nazývají smysly , kterými jsou
52.00 Kč
Žerty s čerty II. Žerty s čerty II.
> ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků k přikládání > PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky k přikládání > HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování) POPIS: Jak jsem slíbila, druhý soubor s čertíkem Pepíkem ŽERTY S ČERTY II. je tady! Aktivity, které soubor obsahuje, jsou zaměřené především na rozvoj jazyka, řeči a sluchového vnímání. V první části souboru se děti hravou formou seznámí s celou abecedou, ve které přikládají odpovídající obrázek ke správné hlásce. S Pepíkovými rýmy šprýmy děti procvičí fonematický sluch. Aktivitu zvládnou i děti, které zatím písmenka příliš neznají, neboť je plná názorných obrázků, u kterých děti samy pojmenování vyvodí. A aby toho nebylo málo, v hláskohraní děti procvičí kromě zrakového vnímání také vnímání sluchové. K hlavnímu obrázku děti pomocí kolíčku vyberou druhý, začínající stejnou počáteční hláskou.  Aktivitu je vhodné zalaminovat pro delší životnost. Soubor obsahuje: ABECEDA S ČERTÍKEM PEPÍKEM – 34 podkladových karet s velkými tiskacími písmeny abecedy, 34 obrázků v podobě půlkruhu k přikládání PEPÍKOVY RÝMY ŠPRÝMY – 20 podkladových karet s obrázky a popisky, 20 obrázků s popisky v podobě půlkruhu k přikládání HLÁSKOHRANÍ – 34 podkladových karet se 3 obrázky k určování slov začínajících stejnou hláskou (kolíčkování)
UUCZ-12680
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Kolíčkování>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima
70.00