POSTŘEHOVKA - ovoce a zelenina

Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 6.75 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Mučíme kreativně
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 9. 2025
Sdílet:

Kdo má nejlepší oči a nejrychlejší reakce? V postřehovce hráči hledají společný symbol mezi kartami. Je to hra plná smíchu, napětí a bleskových rozhodnutí.

TÉMA:

  • Ovoce a zelenina

HRA OBSAHUJE:

  • 31 koleček (na každém 6 obrázků)

Stačí jen vytisknout, rozložit a pustit se do hraní.

Další produkty od autora Mučíme kreativně

1081763
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
Kdo má nejlepší oči a nejrychlejší reakce? V postřehovce hráči hledají společný symbol mezi kartami. Je to hra plná
55.00 Kč
927417
Nezařazené k předmětu
Výzdoba třídy
Balíček je určen pro učitelky a učitele 2. stupně ZŠ, kteří chtějí svou učebnu zorganizovat, oživit a vytvořit prostředí
59.00 Kč
1116001
Dějepis
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
Perfektní trénink paměti a soustředění. Hráči si musí v krátkém čase zapamatovat rozložené kartičky a pak určit, které
35.00 Kč
962466
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
Perfektní trénink paměti a soustředění. Hráči si musí v krátkém čase zapamatovat rozložené kartičky a pak určit, které
35.00 Kč
POSTŘEHOVKA - ovoce a zelenina POSTŘEHOVKA - ovoce a zelenina
Kdo má nejlepší oči a nejrychlejší reakce? V postřehovce hráči hledají společný symbol mezi kartami. Je to hra plná smíchu, napětí a bleskových rozhodnutí.TÉMA:Ovoce a zeleninaHRA OBSAHUJE:31 koleček (na každém 6 obrázků)Stačí jen vytisknout, rozložit a pustit se do hraní.
UUCZ-962480
Přírodověda>Prvouka>Postřehovky>ZŠ – 1. STUPEŇ>🍎 Ovoce-zelenina
55.00