PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK, 40 PRANOSTIK

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
177
Velikost: 63.89 MB
Prodávající:
Nahráno: 15. 9. 2022
Upraveno: 15. 9. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH

Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý, variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i domácím vzdělávání. Jednotlivé obrázky, které se týkají podzimu vystřihněte, zalaminujte a pomocí lepící pasty nebo oboustranné pásky, či suchého zipu, je umístěte na vhodná místa.

Tématické obrázky vložené do oválků a kroužků opět zalaminujte a můžete je využít třeba na nástěnku společně s výkresy od dětí.

Říkanky, básničky, či lidové pranostiky můžete ve třídě s dětmi číst, učit se je, vyzdobit třídu, chodbu, nástěnku, dávat mezi obrázky dětí, lepit do sešitu, podzimního lapbooku, využít v družině nebo na besídkách.

Girlandy můžete i mezi sebou kombinovat, nebo využít jen nápis PODZIM. Opět je vhodné zalaminovat pro maximální trvanlivost.

Nápis ze skutečných listí můžete vystřihnout a zalaminovat, ozdobit s ním dveře, okna, chodbu, nástěnku, či jiný prostor.

Soubor obsahuje též cedulky na dveře, do kterých vepíšete rukou třídu, nebo nápis jaký potřebujete.

Další produkty od autora Alena Gondeková

156413
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Začíná školní rok a v mateřských školkách máme povinnost seznámit děti s chodem školy a pravidly ve třídě. Děti
35.00 Kč
13906
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Kniha aktivit Vánoce s vůní perníku je určena pro děti 3+ Obsahuje celkem 30 aktivit. Najdete zde. stínohry, puzzle
75.00 Kč
56723
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor obsahuje 6 pracovních listů k začátku školního roku pro první stupeň. MŮJ PRVNÍ DEN MOJE LAVICE MOJE TŘÍDA MOJE
39.00 Kč
12026
Grafomotorika
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Pamatujete hru chytání rybiček na magnet? Pochytej bacily je podobná hra, při které děti zažijí legraci, soutěží
30.00 Kč
PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK, 40 PRANOSTIK PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK, 40 PRANOSTIK
Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý, variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i domácím vzdělávání. Jednotlivé obrázky, které se týkají podzimu vystřihněte, zalaminujte a pomocí lepící pasty nebo oboustranné pásky, či suchého zipu, je umístěte na vhodná místa. Tématické obrázky vložené do oválků a kroužků opět zalaminujte a můžete je využít třeba na nástěnku společně s výkresy od dětí. Říkanky, básničky, či lidové pranostiky můžete ve třídě s dětmi číst, učit se je, vyzdobit třídu, chodbu, nástěnku, dávat mezi obrázky dětí, lepit do sešitu, podzimního lapbooku, využít v družině nebo na besídkách. Girlandy můžete i mezi sebou kombinovat, nebo využít jen nápis PODZIM. Opět je vhodné zalaminovat pro maximální trvanlivost. Nápis ze skutečných listí můžete vystřihnout a zalaminovat, ozdobit s ním dveře, okna, chodbu, nástěnku, či jiný prostor. Soubor obsahuje též cedulky na dveře, do kterých vepíšete rukou třídu, nebo nápis jaký potřebujete.
UUCZ-180574
Prvouka>Výzdoba třídy>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Roční období
50.00