PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK (básnická sbírka), 40 PRANOSTIK

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
177
Velikost: 63.89 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 1. 2024
Sdílet:

Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý, variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i domácím vzdělávání. Jednotlivé obrázky, které se týkají podzimu vystřihněte, zalaminujte a pomocí lepící pasty nebo oboustranné pásky, či suchého zipu, je umístěte na vhodná místa.

Tématické obrázky vložené do oválků a kroužků opět zalaminujte a můžete je využít třeba na nástěnku společně s výkresy od dětí.

Říkanky, básničky, či lidové pranostiky můžete ve třídě s dětmi číst, učit se je, vyzdobit třídu, chodbu, nástěnku, dávat mezi obrázky dětí, lepit do sešitu, podzimního lapbooku, využít v družině nebo na besídkách. Vytisknout si je jako básnickou sbírku.

Girlandy můžete i mezi sebou kombinovat, nebo využít jen nápis PODZIM. Opět je vhodné zalaminovat pro maximální trvanlivost.

Nápis ze skutečných listí můžete vystřihnout a zalaminovat, ozdobit s ním dveře, okna, chodbu, nástěnku, či jiný prostor.

Soubor obsahuje též cedulky na dveře, do kterých vepíšete rukou třídu, nebo nápis jaký potřebujete.

Další produkty od autora Alena Gondeková

51690
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Což takhle mít rozvrh, kterému se dokáží vyučovací hodiny přizpůsobit? Variabilní rozvrh hodin, který vydrží i několik
49.00 Kč
47701
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Zažijte s dětmi legraci při napodobování zvířat a lidí. (obličeje) Hra je vhodná pro celou rodinu, úkoly si můžete sami
50.00 Kč
20155
Hudební výchova
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Opravdu nabitý PDF soubor k prasknutí :-) Získáte 90 pracovních listů k vlastnímu tisku pro děti. Zde luští osmisměrku
110.00 Kč
461252
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Pracovní listy na téma TŘI KRÁLOVÉ jsou vhodné pro vyplnění hodiny, pro samostatnou práci nebo i jako práci v kolektivu
45.00 Kč
PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK (básnická sbírka), 40 PRANOSTIK PODZIMNÍ PRVKY K VÝZDOBĚ + 54 AUTORSKÝCH ŘÍKANEK (básnická sbírka), 40 PRANOSTIK
Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý, variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i domácím vzdělávání. Jednotlivé obrázky, které se týkají podzimu vystřihněte, zalaminujte a pomocí lepící pasty nebo oboustranné pásky, či suchého zipu, je umístěte na vhodná místa. Tématické obrázky vložené do oválků a kroužků opět zalaminujte a můžete je využít třeba na nástěnku společně s výkresy od dětí. Říkanky, básničky, či lidové pranostiky můžete ve třídě s dětmi číst, učit se je, vyzdobit třídu, chodbu, nástěnku, dávat mezi obrázky dětí, lepit do sešitu, podzimního lapbooku, využít v družině nebo na besídkách. Vytisknout si je jako básnickou sbírku. Girlandy můžete i mezi sebou kombinovat, nebo využít jen nápis PODZIM. Opět je vhodné zalaminovat pro maximální trvanlivost. Nápis ze skutečných listí můžete vystřihnout a zalaminovat, ozdobit s ním dveře, okna, chodbu, nástěnku, či jiný prostor. Soubor obsahuje též cedulky na dveře, do kterých vepíšete rukou třídu, nebo nápis jaký potřebujete.
UUCZ-180574
Prvouka>Výzdoba třídy>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Roční období
50.00