Zvířátkohraní

Počet stran:
28
Velikost: 6.26 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 5. 2024
Sdílet:

Jelikož považuji za důležité, aby měly děti dostatečnou všeobecnou informovanost, určitě by měly znát zvířata žijící nejen u nás, ale také ve světě. Se souborem Zvířátkohraní se pro děti poznávání zvířat a prostředí, v nichž žijí, stane zábavným učením. Děti se seznámí i s méně obvyklými biotopy jako je třeba Arktida. Díky tomu Zvířátkohraní nadchne i děti, které zvířata znají velmi dobře.

Zvířata mají rádi snad všichni. Se Zvířátkohraním bude vaše děti poznávání zvířat skutečně bavit! Obrázky jsou graficky názorné, děti tak zpravidla nemají problém zvířata poznat (samozřejmě, pokud je již někdy viděly). Aktivita se skvěle hodí pro předškoláky různého věku, protože je zaměřena na seznámení se se zvířaty a prostředími, v nichž žijí.

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 28 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 6 podkladových karet s prostředími + 80 živočichů,
  • 14 pracovních listů zaměřených na rozvoj různých vzdělávacích oblastí.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

217076
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Pomalu ale jistě se nám blíží první advent a spolu s ním mikulášská družina. Toto téma je mezi dětmi velice oblíbené
98.00 Kč
256487
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Aby se děti mohly formou hry seznámit s tvary, připravila jsem pro ně PDF aktivitu Iglú – tvary. Každý předškolák by
29.00 Kč
125563
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor demonstračních plakátů Pašijový týden je určen k seznámení dětí s Velikonoci – se symbolikou, která je provází, s
33.00 Kč
240584
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Že je lidské tělo pro děti velice zajímavým tématem jistě víte. Co mají děti také moc rády jsou vkládačky. A protože je
49.00 Kč
Zvířátkohraní Zvířátkohraní
Jelikož považuji za důležité, aby měly děti dostatečnou všeobecnou informovanost, určitě by měly znát zvířata žijící nejen u nás, ale také ve světě. Se souborem Zvířátkohraní se pro děti poznávání zvířat a prostředí, v nichž žijí, stane zábavným učením. Děti se seznámí i s méně obvyklými biotopy jako je třeba Arktida. Díky tomu Zvířátkohraní nadchne i děti, které zvířata znají velmi dobře. Zvířata mají rádi snad všichni. Se Zvířátkohraním bude vaše děti poznávání zvířat skutečně bavit! Obrázky jsou graficky názorné, děti tak zpravidla nemají problém zvířata poznat (samozřejmě, pokud je již někdy viděly). Aktivita se skvěle hodí pro předškoláky různého věku, protože je zaměřena na seznámení se se zvířaty a prostředími, v nichž žijí. Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 28 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 6 podkladových karet s prostředími + 80 živočichů, 14 pracovních listů zaměřených na rozvoj různých vzdělávacích oblastí.
UUCZ-26399
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Živočichové
78.00