Čarodějnická rozcvička s čarodějnicí Bertou

Počet stran:
11
Velikost: 7.12 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 9. 2023
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sada obsahuje 10 barevných karet ve velikosti A5 se cvičením pro malé děti na téma Halloween nebo Čarodějnice, zároveň je na kartě vždy uvedeno jak cvičit. 

Čarodějnice Berta se proletí na koštěti, pak se s koštětem pořádně protáhne, bude také čarovat, potká žábu, sovu, havrana…  Poté se jí ale pokazí košťátko a bude muset odjet na kole. 🙀

Kartičky doporučuji zalaminovat nebo podlepit tvrdým papírem. Můžete i rovnou vytisknout na tvrdý papír, pokud to vaše tiskárna zvládne. 

Návod na cvičení, který naleznete na každé kartě, má pouze inspirativní charakter. Můžete ho dodržet úplně, napůl nebo jen tak, jak se vám bude hodit.  Pro první část rozcvičky je potřeba nářadí - doporučuji vařečku nebo dřevěnou tyčku, případně i pevnější dlouhou papírovou ruličku.

Cvičením s dětmi podporujeme jejich hrubou motoriku, vnímání svého těla, nervosvalovou koordinaci a pozitivní vztah ke sportu i svému tělu. 

Další produkty od autora Hugovy nápady

249347
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Klauní obličejová jóga pro malé cirkusáky 🤡 Začíná období karnevalů, pojďte si s dětmi protáhnout pusinky před
49.00 Kč
302748
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Indiánská oromotorika 🌚 nebo také logopedické cvičení 👄👶🏼 1) Předveď pusou rybu 🐟 Jak indiáni asi lovili ryby? Byl si
49.00 Kč
429180
Tělesná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Pohybovo-jógové cvičení na téma Tři králové. Jedná se o výpravné cvičení, tzn. budeme vyprávět příběh a u toho budeme
49.00 Kč
353814
Hudební výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Přípravy hodiny/lekce
3 zábavné hry pro děti od 1,5 do 4 let pro dětské skupiny, mladší třídy mateřských škol, mateřská centra a kluby maminek
35.00 Kč
Čarodějnická rozcvička s čarodějnicí Bertou Čarodějnická rozcvička s čarodějnicí Bertou
Sada obsahuje 10 barevných karet ve velikosti A5 se cvičením pro malé děti na téma Halloween nebo Čarodějnice, zároveň je na kartě vždy uvedeno jak cvičit.  Čarodějnice Berta se proletí na koštěti, pak se s koštětem pořádně protáhne, bude také čarovat, potká žábu, sovu, havrana…  Poté se jí ale pokazí košťátko a bude muset odjet na kole. 🙀 Kartičky doporučuji zalaminovat nebo podlepit tvrdým papírem. Můžete i rovnou vytisknout na tvrdý papír, pokud to vaše tiskárna zvládne.  Návod na cvičení, který naleznete na každé kartě, má pouze inspirativní charakter. Můžete ho dodržet úplně, napůl nebo jen tak, jak se vám bude hodit.  Pro první část rozcvičky je potřeba nářadí - doporučuji vařečku nebo dřevěnou tyčku, případně i pevnější dlouhou papírovou ruličku. Cvičením s dětmi podporujeme jejich hrubou motoriku, vnímání svého těla, nervosvalovou koordinaci a pozitivní vztah ke sportu i svému tělu. 
UUCZ-367704
Tělesná výchova>Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>Čarodějnice>Halloween, Dušičky
39.00