Logochvilka s Laurou a kočkou Mínou

Předmět:
Počet stran:
7
Velikost: 2.49 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Hugovy nápady
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Laura moc ráda jezdí k babičce, babička má totiž kočku Mínu, se kterou si Laura moc ráda hraje.

Čteme příběh a u toho obličejem napodobujeme  (např. Laura volá na kočku - našpulíme rty, dáme řezáky k sobě a říkáme čiči) 

🔸10 kartiček s logo cvičením 
🔶 2 stránky s příběhem 

👄protažení mluvidel 
👂porozumění slyšenému textu
👦🏽 aktivní zapojení dětí do příběhu
 

Jedná se o vzdělávací materiál pro mateřské školy. 

Materiál si klade za cíl: 

- rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytvářením pojmů) 

- rozvoj, zpřesňování a kultivace smyslového vnímání, přechod od konkrétně názorného myšlení k myšlení slovně-logickému (pojmovému), rozvoj paměti a pozornosti, přechod od bezděčných forem těchto funkcí k úmyslným, rozvoj a kultivace představivosti a fantazie 

-seznamování dítě s místem a prostředím, ve kterém dítě žije, a vytváření pozitivního vztahu k němu 

Další produkty od autora Hugovy nápady

666691
Tělesná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina
Přípravy hodiny/lekce
V nové sadě Hugovy jógy se budeme věnovat tématu Dušiček. Toto jógovo-pohybové cvičení je velmi jemné a učí děti
45.00 Kč
455234
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Zvýhodněná sada materiálů Zimní čas - jógové kartičky, Arktické jógové kartičky a Zimní sporty - jógové kartičky. Sada
119.00 Kč
434795
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Oromotorické/artikulační cvičení na téma Tři králové Tři králové osedlají své velbloudy a slony a vydají se na dalekou
49.00 Kč
615193
Tělesná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
V nové sadě Hugovy jógy se zaměříme na ranní rozcvičku! Sestava je inspirována jógovou sestavou Pozdrav slunci, je
65.00 Kč
Logochvilka s Laurou a kočkou Mínou Logochvilka s Laurou a kočkou Mínou
Laura moc ráda jezdí k babičce, babička má totiž kočku Mínu, se kterou si Laura moc ráda hraje. Čteme příběh a u toho obličejem napodobujeme  (např. Laura volá na kočku - našpulíme rty, dáme řezáky k sobě a říkáme čiči)  🔸10 kartiček s logo cvičením  🔶 2 stránky s příběhem  👄protažení mluvidel  👂porozumění slyšenému textu 👦🏽 aktivní zapojení dětí do příběhu   Jedná se o vzdělávací materiál pro mateřské školy.  Materiál si klade za cíl:  - rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytvářením pojmů)  - rozvoj, zpřesňování a kultivace smyslového vnímání, přechod od konkrétně názorného myšlení k myšlení slovně-logickému (pojmovému), rozvoj paměti a pozornosti, přechod od bezděčných forem těchto funkcí k úmyslným, rozvoj a kultivace představivosti a fantazie  -seznamování dítě s místem a prostředím, ve kterém dítě žije, a vytváření pozitivního vztahu k němu 
UUCZ-345651
Logopedie>Přípravy hodiny/lekce>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>🐾 Živočichové>🐻 Savci
49.00