KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT- aktivity k podzimnímu USPÁVÁNÍ BROUČKŮ

Počet stran:
26
Velikost: 1.75 MB
Prodávající:
Nahráno: 16. 9. 2022
Upraveno: 16. 9. 2022
Cena:
150 Kč vč. DPH

E- book KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT, nabízí různorodé autorské aktivity, doprovázené jednoduchým řečovým/ hudebním doprovodem, které jsou tematicky zaměřené na PODZIMNÍ USPÁVÁNÍ BROUČKŮ. E- book poskytuje oporu při tvorbě vzdělávací nabídky pro děti a nabízí inspirativní náměty při sestavování ŘÍZENÝCH činností. 

Zábavnou formou se tak děti seznamují s broučky a jejich přípravou NA ZIMU. Hrajeme pohybové hry, u kterých ukrýváme broučky před ZIMOU, zpíváme písničku, u které počítáme nohy broučka nebo utíkáme před sněhovými vločkami, které se broučky snaží vlákat do domečku... a samozřejmě se prostřednictvím písničky dozvíme také to, jak se jmenuje náš NEJVĚTŠÍ BROUK. :) 

celkový počet stran: 26

náměty na ŘÍZENÉ aktivity+ omalovánky a BERUŠKOVÉ pexeso

zdroj obrázků: www.pixabay.com

obsah

1. NA ZIMU (pohybová hra s písničkou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, roční doby)

2. NA HOP (pohybová hra s říkankou, procvičujeme zrakové vnímání, prostorovou orientaci, pojmenování konkrétního objektu)

3. BROUČKU, LEŤ! (pohybová hra s řečovým doprovodem, procvičujeme pozornost, koncentraci, hra fair play)

4. KDYŽ SI BROUČEK KLEPE PEŘINU (veselá písnička, procvičujeme číselnou řadu do šesti)

5. BROUČKOVO ROZPOČÍTADLO (kontaktní hra s říkadlem, procvičujeme smysl pro rytmus, podporujeme vzájemné vztahy mezi dětmi, rozvíjíme emoční inteligenci)

6. NA ROHÁČE (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o živočiších majících rohy)

7. KDYŽ SI ZIMA BROUSÍ ZUBY (pohybová hra s písničkou, procvičujeme zrakové vnímání, vnímání prostoru, hbitost, umění prosadit se v rámci skupiny)

8. NA BĚHAJÍCÍ BROUČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme poznávání a určování tvarů- kulatý a hranatý)

9. NA CHYTÁNÍ LELKŮ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme názvy ročních období, reakci na předem daný signál, pohybovou paměť)

10. NA SPÍCÍ BERUŠKU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, rychlost) 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

60785
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E- book obsahuje dva tematické zásobníky s podzimní tematikou, které nabízí autorské vzdělávací aktivity, propojené s
400.00 Kč
120738
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Originální autorské e-booky s jarní tematikou: Tady jaro, můžu dál; Barevné svátky jara; Aktivity s nápadem jaro/léto
380.00 Kč
98242
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
KDO TO KLAPE NA KOMÍNĚ - téma ČÁPI a JARO, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity propojené s řečovým/ hudebním
145.00 Kč
135718
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Autorský ebook DINOSAUŘÍ TÝDEN- téma DINOSAUŘI, poskytuje náměty a inspiraci na různorodé aktivity provázané se slovním
145.00 Kč
KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT- aktivity k podzimnímu USPÁVÁNÍ BROUČKŮ KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT- aktivity k podzimnímu USPÁVÁNÍ BROUČKŮ
E- book KDYŽ JDE BROUČEK SPÁT, nabízí různorodé autorské aktivity, doprovázené jednoduchým řečovým/ hudebním doprovodem, které jsou tematicky zaměřené na PODZIMNÍ USPÁVÁNÍ BROUČKŮ. E- book poskytuje oporu při tvorbě vzdělávací nabídky pro děti a nabízí inspirativní náměty při sestavování ŘÍZENÝCH činností.  Zábavnou formou se tak děti seznamují s broučky a jejich přípravou NA ZIMU. Hrajeme pohybové hry, u kterých ukrýváme broučky před ZIMOU, zpíváme písničku, u které počítáme nohy broučka nebo utíkáme před sněhovými vločkami, které se broučky snaží vlákat do domečku... a samozřejmě se prostřednictvím písničky dozvíme také to, jak se jmenuje náš NEJVĚTŠÍ BROUK. :)  celkový počet stran: 26 náměty na ŘÍZENÉ aktivity+ omalovánky a BERUŠKOVÉ pexeso zdroj obrázků: www.pixabay.com obsah:  1. NA ZIMU (pohybová hra s písničkou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, roční doby) 2. NA HOP (pohybová hra s říkankou, procvičujeme zrakové vnímání, prostorovou orientaci, pojmenování konkrétního objektu) 3. BROUČKU, LEŤ! (pohybová hra s řečovým doprovodem, procvičujeme pozornost, koncentraci, hra fair play) 4. KDYŽ SI BROUČEK KLEPE PEŘINU (veselá písnička, procvičujeme číselnou řadu do šesti) 5. BROUČKOVO ROZPOČÍTADLO (kontaktní hra s říkadlem, procvičujeme smysl pro rytmus, podporujeme vzájemné vztahy mezi dětmi, rozvíjíme emoční inteligenci) 6. NA ROHÁČE (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o živočiších majících rohy) 7. KDYŽ SI ZIMA BROUSÍ ZUBY (pohybová hra s písničkou, procvičujeme zrakové vnímání, vnímání prostoru, hbitost, umění prosadit se v rámci skupiny) 8. NA BĚHAJÍCÍ BROUČKY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme poznávání a určování tvarů- kulatý a hranatý) 9. NA CHYTÁNÍ LELKŮ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme názvy ročních období, reakci na předem daný signál, pohybovou paměť) 10. NA SPÍCÍ BERUŠKU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, rychlost) 
UUCZ-181076
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Podzim>Živočichové>Bezobratlí (hmyz, pavoukovci, plži ...)
150.00