KDYŽ PRŠELY ŽALUDY- LESNÍ STROMY A JEJICH PLODY

Počet stran:
29
Velikost: 1.65 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 9. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

E-book KDYŽ PRŠELY ŽALUDY-LESNÍ STROMY A JEJICH PLODY, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity s dětmi, které jsou propojeny se slovním/hudebním doprovodem a nabízí inspiraci v PODZIMNÍM OBDOBÍ. Pdf soubor poskytuje oporu při sestavování TEMATICKÉ PŘÍPRAVY. Aktivity zařazujeme v rámci ŘÍZENÉ činnosti. 

Autorský e-book Když pršely žaludy, obsahuje náměty na vzdělávací aktivity, propojené s říkankami či písničkami a děti se, jejich prostřednictvím, seznamují s lesními stromy a jejich plody v podzimním období. Aktivity jsou sestaveny tak, aby děti rozvíjely po všech stránkách: rozumové, pohybové, slovní, kreativní, hudební... Děti se, v rámci hry, seznamují zábavnou formou s plody lesních stromů a naučí se i krásnou písničku o datlovi, který má v lese nezastupitelnou úlohu. Jak se ale dozvíte, není datel, jako datel :). 

E-book obsahuje originální náměty na aktivity, propojené s říkankou či písničkou a bude dobrou inspirací pro všechny, kteří hledají nové náměty na činnosti, kterými dětem toto téma přiblíží. 

Součástí e-booku jsou pracovní listy pro mladší i starší děti. 

celkový počet stran: 29

obrázky použité v e-booku jsou čerpány: www. pixabay.com, www.creazilla.com

 

obsah:  

1. V JEDNOM LESÍČKU (pohybová hra s písničkou, nápěv Pásla ovečky, procvičujeme postřeh, pozornost, sluchové a zrakové vnímání)

2. NA LÍSTEČEK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, zrakové vnímání, paměť)

3. NA KAŠTANY (pohybová hra s písničkou, nápěv Komáři se ženili, procvičujeme pohybové dovednosti s míčem)

4. ZVĚDAVÉ VEVERKY (písnička, nápěv Čížečku, čížečku, procvičujeme znalosti o lesních stromech a plodech)

5. NA SMRČEK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, zrakové vnímání, hbitost, pohybové dovednosti, hod míčky na cíl)

6. KAMARÁDI STROMY (prstové cvičení s říkankou, procvičujeme jemnou motoriku prstů, zápěstí, rytmizaci)

7. DUPY, DUPY, DUP (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, sluchové vnímání, prostorovou orientaci, hbitost)

8. DATEL POPLETA (písnička+ pohybová hra Na datla- procvičujeme sluchové vnímání, rytmické cítění, mluvidla, rozšiřujeme povědomí o okolním světě)

9. NA ZRCÁTKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, zrakové vnímání, pohybové dovednosti)

10. UMCA, UMCA, UMCASA (paměťová písnička, nápěv Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, procvičujeme paměť, myšlení, vnímání, pozornost)

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

63282
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti na téma: ČERVENÁ KARKULKA- POZNÁVÁME NAŠE TĚLO, PROCVIČUJEME LOKOMOČNÍ
150.00 Kč
60785
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E- book obsahuje dva tematické zásobníky s podzimní tematikou, které nabízí autorské vzdělávací aktivity, propojené s
400.00 Kč
118039
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Originální inspirace na tvořivé činnosti a aktivity s nápadem pro roční období jaro/léto. Popis: Překvapte děti i rodiče
125.00 Kč
114048
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Sada e-booků : Hry prostojovky + KRÁTKOHRÁTKY pro mrňousky + KRÁTKOHRÁTKY pro kluky a kamarádky. Sada obsahuje tři e
300.00 Kč
KDYŽ PRŠELY ŽALUDY- LESNÍ STROMY A JEJICH PLODY KDYŽ PRŠELY ŽALUDY- LESNÍ STROMY A JEJICH PLODY
E-book KDYŽ PRŠELY ŽALUDY-LESNÍ STROMY A JEJICH PLODY, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity s dětmi, které jsou propojeny se slovním/hudebním doprovodem a nabízí inspiraci v PODZIMNÍM OBDOBÍ. Pdf soubor poskytuje oporu při sestavování TEMATICKÉ PŘÍPRAVY. Aktivity zařazujeme v rámci ŘÍZENÉ činnosti.  Autorský e-book Když pršely žaludy, obsahuje náměty na vzdělávací aktivity, propojené s říkankami či písničkami a děti se, jejich prostřednictvím, seznamují s lesními stromy a jejich plody v podzimním období. Aktivity jsou sestaveny tak, aby děti rozvíjely po všech stránkách: rozumové, pohybové, slovní, kreativní, hudební... Děti se, v rámci hry, seznamují zábavnou formou s plody lesních stromů a naučí se i krásnou písničku o datlovi, který má v lese nezastupitelnou úlohu. Jak se ale dozvíte, není datel, jako datel :).  E-book obsahuje originální náměty na aktivity, propojené s říkankou či písničkou a bude dobrou inspirací pro všechny, kteří hledají nové náměty na činnosti, kterými dětem toto téma přiblíží.  Součástí e-booku jsou pracovní listy pro mladší i starší děti.  celkový počet stran: 29 obrázky použité v e-booku jsou čerpány: www. pixabay.com, www.creazilla.com   obsah:   1. V JEDNOM LESÍČKU (pohybová hra s písničkou, nápěv Pásla ovečky, procvičujeme postřeh, pozornost, sluchové a zrakové vnímání) 2. NA LÍSTEČEK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, zrakové vnímání, paměť) 3. NA KAŠTANY (pohybová hra s písničkou, nápěv Komáři se ženili, procvičujeme pohybové dovednosti s míčem) 4. ZVĚDAVÉ VEVERKY (písnička, nápěv Čížečku, čížečku, procvičujeme znalosti o lesních stromech a plodech) 5. NA SMRČEK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, zrakové vnímání, hbitost, pohybové dovednosti, hod míčky na cíl) 6. KAMARÁDI STROMY (prstové cvičení s říkankou, procvičujeme jemnou motoriku prstů, zápěstí, rytmizaci) 7. DUPY, DUPY, DUP (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, sluchové vnímání, prostorovou orientaci, hbitost) 8. DATEL POPLETA (písnička+ pohybová hra Na datla- procvičujeme sluchové vnímání, rytmické cítění, mluvidla, rozšiřujeme povědomí o okolním světě) 9. NA ZRCÁTKO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, zrakové vnímání, pohybové dovednosti) 10. UMCA, UMCA, UMCASA (paměťová písnička, nápěv Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, procvičujeme paměť, myšlení, vnímání, pozornost)  
UUCZ-60297
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Rostliny
175.00